Diagnosta Laboratoryjny - OFERTA-15/04/2024/8149

Data ważności od: 15-04-2024
Data ważności do: 30-06-2024
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Diagnosta Laboratoryjny
Branża: Inne
Zakres obowiązków:
  • Analiza i preparatyka nasienia przed inseminacją i zabiegami zapłodnienia pozaustrojowego

  • Wykonywanie podstawowych oraz rozszerzonych badań nasienia

  • Krioprezerwacja nasienia

  • Obsługa analizatora immunochemicznego Cobas e411: przyjmowanie materiału do badań, weryfikowanie skierowań, walidacja wyników

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przyjętymi standardami

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Współpracę z doświadczonym i ambitnym zespołem

  • Udział w szkoleniach organizowanych przez Klinikę Bocian
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, polisę na życie.

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria A: NIE
  • Kategoria B: NIE
Inne wymagane umiejętności: Wykształcenie wyższe

Aktualne prawo do wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego

Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń laboratoryjnych

Skrupulatność, obowiązkowość i samodzielność
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Klinika Bocian
Opis firmy: Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie rosnącą liczbą pacjentów, również przyjeżdzających do nas z zagranicy. Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie kobiecej oraz męskiej niepłodności z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii medycyny rozrodu, w tym zapłodnienia in vitro. Realizujemy liczne usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Zapewniamy pacjentom opiekę wysoko wykwalifikowanego personelu, dbamy przy tym o najlepszy standard obsługi. Prowadzimy intensywną działalność w kraju i na arenie międzynarodowej. Jesteśmy także aktywni w mediach społecznościowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszych profili na Facebook’u, YouTube i Instagramie.
Kraj: Polska
Województwo: Podlaskie
Miejscowość: Białystok
Kod pocztowy: 15-267
Adres: ul. Akademicka 26
Adres email: [email protected]