Serwis pracy

Studenci i absolwenci

zarejestrowani w serwisie mają pełny dostęp do zamieszczonych w nim ofert. Mają również możliwość umieszczania i szerokiego rozbudowania CV, a dzięki uproszczonej procedurze redagowania swojego profilu, aby w ciągu kilku chwil odpowiedzieć na wybraną ofertę.

Rejestracji należy dokonać poprzez wypełnienie

formularza rejestracyjnego

Następnie pracownik Biura Karier UR ma 24 godziny* na jego aktywację.

Rejestracja w serwisie Biura Karier UR wiąże się z akceptacją poniższego Regulaminu**.

 

 

Jak zarejestrować się w Biurze Karier UR?

Każdy student i absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego, bez względu na to na którym jest roku studiów, kiedy je ukończył, może korzystać z usług Biura Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Chcesz korzystać z usług Biura, a przede wszystkim mieć dostęp do serwisu z ofertami?

Musisz się zarejestrować!

Rejestracja przebiega następująco:

· należy wypełnić formularz rejestracyjny  

· po utworzeniu konta będzie ono oczekiwać na weryfikacje przez pracownika Biura Karier. Na e-mail podany podczas rejestracji zostanie przesłana informacja o aktywowaniu konta w systemie. Prosimy o podawanie prywatnych adresów mailowych, gdyż daje nam to możliwość długoterminowej współpracy.

Co zrobić, aby przyciągnąć uwagę rekruterów?

  • Wypełnij dokładnie swój profil, aby dobrze przedstawić się pracodawcom i umożliwić przesyłanie do Ciebie lepiej dopasowanych ofert!
  • Warto jak najdokładniej opisać wykształcenie, znajomość języków obcych, umiejętności IT oraz uprawnienia zawodowe. Dzięki temu CV będzie widoczne w wynikach wyszukiwania, jeśli rekruter zastosuje te (najbardziej popularne) kryteria wyszukiwania.
  • Kompletniej uzupełnione profile ukazują się wyżej w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego warto dokładnie uzupełnić preferencje zawodowe?

  • Im trafniej określisz swoje preferencje zawodowe, tym lepiej dopasowane oferty będziesz otrzymywać!
  • Pracodawcy mogą wyszukiwać kandydatów do pracy tylko wśród osób o preferencjach zawodowych zgodnych z ofertą. Kluczowe znaczenie ma tu oferowany typ pracy oraz branża.
    • Oznacza to, że rekruter poszukujący np. doradców finansowych będzie mógł przeglądać tylko CV osób, które w swoich preferencjach zawodowych oznaczyły kategorię stanowiska pracy "Bankowość i usługi finansowe”
    • Jeśli zaznaczysz, że interesują Cię tylko oferty pracy stałej nie będziesz otrzymywać powiadomień o ofertach pracy stałej dorywczej, nawet jeśli spełniałbyś wymagania pracodawcy.

Biuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego

Pracownicy Biura Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego sprawują nadzór nad prawidłowością dokonanych w serwisie rejestracji oraz umieszczanych w nim ofert, akceptują złożone oferty oraz służą wszelką pomocą w procesie rejestracji.

 

Regulamin korzystania z serwisu Biura Karier UR**

 

*Biuro Karier UR pracuje w godz. 7:30-15:30.

 

Najnowsze oferty