Praca Wakacyjna Za Granicą - Branża Automotive - OFERTA-25/04/2024/8166

Data ważności od: 25-04-2024
Data ważności do: 15-07-2024
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Praca Wakacyjna Za Granicą - Branża Automotive
Branża: Inne
Zakres obowiązków:
  • montaż wyposażenia hal z branży automotive.
Oferujemy:
  • Pracę na stanowisku Montera w firmie związanej z branżą automotive,
  • Pracę związaną z montażem wyposażenia hal z branży motoryzacyjnej dla renomowanych partnerów, takich jak Porsche, Volvo, BMW, Ferrari, Tesla,
  • Możliwość  pracy w różnych krajach m. in: Niemcy, Szwecja, Węgry, Włochy i inne,
  • Możliwość zatrudnienia nawet na krótki okres czasu (w ustalonym, dogodnym dla  Ciebie terminie).
Kraj: Niemcy
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, szlifierka itp.)
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Synerte sp. z o.o.
Opis firmy: Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie to firma świadcząca usługi w zakresie instalacji przemysłowej i automatyki.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Synerte Sp. z o.o.
Kod pocztowy: Synerte Sp
Adres: Klementyny Hoffmanowej
Telefon: 533221819
Adres email: [email protected]
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: [email protected] a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 533221819.