Referent Ds Obsługi Szkód - OFERTA-12/04/2024/8148

Informacje podstawowe
Nr ref.wew: OFERTA-12/04/2024/8148
Data ważności od: 11-04-2024
Data ważności do: 31-05-2024
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Referent Ds Obsługi Szkód
Branża: Inne
Zakres obowiązków:

Zatrudnimy osobę na stanowisko Referenta ds likwidacji szkód w Dziale Dochodzenia Roszczeń lub Dziale Prawnym. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenia prawnicze. CV prosimy kierować na adres: [email protected]

Kraj: Polska
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane wykształcenie:
  • Rocznik: 2017/2018,
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności:
Wymagane doświadczenie: 3 (lata)
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX Sp. z o.o.
Opis firmy: Kancelaria odszkodowawcza, reprezentacja interesów osób poszkodowanych w wypadkach przed towarzystwami ubezpieczeniowymi
Kod pocztowy: 35-329
Adres: Krzyżanowskiego 8/3A
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: CV na adres: [email protected]
Link do strony rekrutacji: www.codex.org.pl
Lista ofert