Kelnerka , Ratownik, Pokojowa, Pracownik Restauracji - OFERTA-23/03/2024/8134

Data ważności od: 23-03-2024
Data ważności do: 25-05-2024
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Kelnerka , Ratownik, Pokojowa, Pracownik Restauracji
Branża: Usługi
Zakres obowiązków:
Poszukujemy kelnerów, pizzermanów, osób do pracy w Hotelach 4 i 5-gwiazdkowych , burgerowniach, barach plażowych i grillowych, kawiarniach .
start pracy : kwiecień , maj , czerwiec , lipiec -termin do uzgodnienia.
Stawki od 15,66 euro brutto/h
Kelner Kelnerka ,
POKOJOWA, POKOJOWY
Pizzerman , pracownik restauracji , Kawiarnii
Wymagania: doświadczenie . angielski B1 . Kelner B2
13,27 - 14 e/h +18% dodatek +napiwi . wypłaty -Tygodniówki .
Kontakt 509416039 lub wiadomość w mail
Oferujemy:

Stawki od 15,66 euro brutto/h + NADGODZINY + NAPIWKI

13,27 - 14 e/h +18% dodatek do każdej godziny pracy  +napiwi . wypłaty -Tygodniówki .
Kraj: Hiszpania
Miejscowość: Radom
Wymagania odnośnie kandydata
Inne wymagane umiejętności:
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Holandiajobs
Opis firmy: agencja pośrednictwa pracy w Holandii Belgii Niemczech
Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Kod pocztowy: 26-600
Adres: Kusocińskiego 21