Stażysta - OFERTA-23/07/2021/6093

Informacje podstawowe
Cichocka
Data ważności od: 23-07-2021
Data ważności do: 31-07-2024
Dane oferty
Typ oferty: staż
Stanowisko: Stażysta
Branża: Inne
Zakres obowiązków:

Obowiązki na stanowisku zależą od umiejętności oraz doświadczenia stażysty. Zaczynają się od asystowania projektantowi wnętrz w projektach, przez inwentaryzacje oraz wykonywanie rysunków do projektów w programie CAD oraz SKETCHUP

Oferujemy:

Stanowisko pozwala na zapoznanie się z pracą projektanta wnętrz zarówno w biurze jak i na budowie. Pozwala rozwinąć umiejętności rysunkowe oraz poszerzyć wiedzę techniczną z dziedziny projektowania wnętrz

Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
Inne wymagane umiejętności: wykonywanie rysunków do projektów w programie CAD oraz SKETCHUP
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Cichocka
Opis firmy: Biuro architektury wnętrz z siedzibą w Warszawie.
Miejscowość: Józefów
Kod pocztowy: 05-410
Adres: Jaśminowa, 21
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Zgłoszenie na stronie www.
Link do strony rekrutacji: https://www.cichocka.net/zgloszenie-na-staz-w-biurze-projektowym-cichocka/