Bezpłatne webinarium „Dofinansowania na kursy, szkolenia studia podyplomowe z Funduszy Europejskich dla mieszkańców subregionu rzeszowskiego”

Data aktualności: 01-02-2024

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie, zaprasza na bezpłatne webinarium „Dofinansowania na kursy, szkolenia studia podyplomowe z Funduszy Europejskich dla mieszkańców subregionu rzeszowskiego”.

Webinarium odbędzie się 8 lutego 2024 r., od godziny 11:00 do 12:30 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 17 747 64 15, 17 747 64 82 lub 17 747 64 83.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach min. 3 dni przed spotkaniem. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, oraz sprawną obsługę webinarium. Webinarium skierowane jest do osób powyżej 18 roku życia, które są zainteresowane z własnej inicjatywy zdobyciem, uzupełnieniem lub podniesieniem swoich kompetencji. Wsparcie obejmuje powiaty : rzeszowski, łańcucki, strzyżowski oraz miasto Rzeszów. Program webinarium:

1. Rozpoczęcie webinarium i powitanie uczestników.

2. Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Województwie Podkarpackim.

3. Wstęp do Działania FEPK.07.14 Wsparcie osób dorosłych w zdobywaniu i uzupełnianiu kwalifikacji.

4. Szczegółowe omówienie projektu „Postaw na siebie!” - Fundacja Rozwoju Społeczno- Gospodarczego Inwencja (cel, grupa docelowa, formy wsparcia, proces aplikowania, nabór wniosków, formularz rekrutacyjny).

5. Szczegółowe omówienie projektu „Operacja Edukacja!” - Horeca24 Sp. z o.o. oraz Centrum Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o. (cel, grupa docelowa, formy wsparcia, proces aplikowania, nabór wniosków, formularz rekrutacyjny).

6. Postaw na rozwój - europejskie pożyczki na kształcenie.

W webinarium wezmą udział:

· Przedstawiciel Fundacji Rozwoju Społeczno- Gospodarczego Inwencja realizującej projekt „Postaw na siebie!”,

· Przedstawiciel firmy Horeca24 Sp. z o.o. realizującej projekt „Operacja Edukacja!”.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań. Organizator webinarium: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów

tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82, 17 747 64 88 e-mail: [email protected]