Data aktualności: 23-10-2023

Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, ogłosiły II edycję Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską „Teraz Polska Turystyka”. Celem Konkursu jest wspieranie młodych utalentowanych osób, które wybrały turystykę jako ścieżkę swojej edukacji i kariery zawodowej, a także promowanie absolwentów wyróżniających się pasją oraz poziomem wiedzy o turystyce.

Odpowiednie przygotowanie kadr dla turystyki nie byłoby możliwe bez zaangażowania i wiedzy środowiska naukowego, które prowadzi zajęcia. Konkurs to także forma docenienia efektów pracy dydaktycznej, a patronat nad nim objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Gorąco zapraszamy absolwentów uczelni do udziału w Konkursie, a promotorów prac magisterskich do zachęcania i propagowania informacji o Konkursie. „Teraz Polska Turystyka” to korzyści nie tylko dla samych uczestników, lecz także prezentacja kadry naukowej, oferty edukacyjnej oraz dorobku uczelni.

W Konkursie mogą brać udział absolwenci studiów magisterskich, których:

• Prace dotyczą turystyki krajowej lub zagranicznej turystyki przyjazdowej do Polski,
  • Prace zostały obronione i ocenione na stopień bardzo dobry,
  • Prace obroniono nie wcześniej niż 1 stycznia 2022 roku.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest przesłanie do POT wypełnionej karty zgłoszeniowej. Szczegółowe warunki udziału zawiera Regulamin.

Na zgłoszenia czekamy do 30 października 2023 r.

Bieżące informacje dotyczące Konkursu dostępne są na stronie https://terazpolska.pl/pl/a/II-edycja-Konkursu-na-Najlepsza-Prace-Magisterska-Teraz-Polska-Turystyka.

Zapraszamy do kontaktu na adres e-mail [email protected].