Lektor Języka Angielskiego, Hiszpańskiego, Niemieckiego, Francuskiego - OFERTA-10/10/2024/8394

Data ważności od: 10-10-2024
Data ważności do: 31-01-2025
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Lektor Języka Angielskiego, Hiszpańskiego, Niemieckiego, Francuskiego
Branża: Edukacja
Zakres obowiązków:
Lektor języka obcego odpowiedzialny jest za nauczanie i rozwijanie umiejętności językowych uczniów w różnych przedziałach wiekowych.
Zadania:
  • Opracowywanie programów nauczania
  • Realizacja zajęć online na różnych poziomach zaawansowania
  • Wykorzystanie różnorodnych metod dydaktycznych w tym: zajęć konwersacyjnych, gier językowych, ćwiczeń pisemnych, słuchowisk
  • Wybór i tworzenie materiałów, takich jak podręczniki, ćwiczenia
  • Dostosowywanie treści do indywidualnego klienta lub grupy
  • Ocena postępów uczniów
  • Komunikacja z rodzicami/opiekunami (jeśli dotyczy dzieci) - informowanie rodziców o postępach ich dzieci oraz sugerowanie obszarów, które wymagają poprawy
  • Udzielanie informacji zwrotnej o kursantach i prowadzonych zajęciach
  • Prowadzenie grafiku zajęć, uzupełnianie na bieżąco tematyki zajęć i obecności kursantów
  • Współpraca z koordynatorem szkoły i metodykiem
  • Proponowanie dodatkowych materiałów
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie zależne od rodzaju zatrudnienia, premie za dostępność/za zrealizowanie wszystkich zaplanowanych w danym miesiącu lekcji/ za rekomendacje (aktualne wynagrodzenia oscylują miedzy 2.500 zł - 6.500 zł netto)
  • Elastyczną współpracę, Twój grafik układamy wspólnie z Tobą, dopasowujemy się do Twoich dostępności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
  • Regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Jasno określona ścieżka kariery, która pozwala na rozwój w strukturach naszej szkoły
  • Wsparcie metodyczne na każdym etapie współpracy
  • Dostęp do bogatej biblioteki materiałów
  • Pracujemy od poniedziałku do soboty ( w soboty do godz. 14), Ty decydujesz w które dni chcesz prowadzić zajęcia
  • Partnerstwo i współpracę opartą na rozwoju
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Krosno
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: NIE
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności:
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Active-Learning
Opis firmy: Szkoła Językowa Active-Learning Kompetencje przyszłości od 15 lat organizuje nowatorskie projekty językowe. Pracujemy na nowoczesnych materiałach edukacyjnych, m.in National Geographic Learning, które inspirują i angażują zarówno uczniów, jak i lektorów.
Kod pocztowy: 38-400
Adres: Piłsudzkiego 12
Adres email: [email protected]
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Oferty proszę wysyłać mailowo na adres [email protected]