Recepcjonistka/ta - OFERTA-19/04/2024/8157

Data ważności od: 19-04-2024
Data ważności do: 01-06-2024
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Recepcjonistka/ta
Branża: Administracja biurowa
Zakres obowiązków:

Poszukujemy dyspozycyjnej/go studentki/a na stanowisko recepcjonistki/y w firmieNetrix S.A. w budynku firmy, przy ulicy Technologicznej 40 w Rzeszowie.

Oferujemy:

Do zakresu obowiązku będą należeć m.in.:

 • prowadzenie kalendarza spotkań,

• odbiór i wysyłka poczty,

• przyjmowanie gości,

• obsługa urządzeń biurowych,

• dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Praca w poniedziałki i piątki po 6 godzin dziennie.W razie potrzeby możliwa dostępność w inne dni tygodnia. Zakres pracy nie przekroczy 18 godzin tygodniowo

Oferujemy zatrudnienie w oparciu umowę zlecenie ze stawką 28,80 zł/h brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na email: [email protected]

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności:
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Netrix S.A.
Opis firmy: Netrix S.A. to innowacyjna firma technologiczna, skupiona na dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań systemów ERP. Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy cenią kreatywność, zaangażowanie i pasję do nowych technologii.
Kod pocztowy: 35-213
Adres: Technologiczna 40