Staż Dla Studentów Informatyki - OFERTA-18/04/2024/8155

Informacje podstawowe
Nr ref.wew: OFERTA-18/04/2024/8155
Data ważności od: 18-04-2024
Data ważności do: 18-05-2024
Dane oferty
Typ oferty: staż
Stanowisko: Staż Dla Studentów Informatyki
Branża: IT
Zakres obowiązków:

Jesteś studentem Informatyki (I-go stopnia - min. 6 semestr, II-go stopnia)?
Chcesz być częścią naszego zespołu na stażu?

Będąc na stażu w naszej firmie będziesz odpowiedzialny/a za realizację projektów w zakresie sztucznej inteligencji, wspierających nasze produkty oraz procesy. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań aby wdrożyć Cię w prowadzone projekty oraz zapewnią możliwość rozwoju
w technologiach, które lubisz

Wymagania:

·         znajomość zagadnień związanych z AI (dowolny obszar)

·         znajomość języka programowania: Python

·         znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji  technicznej,

·         umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

·         3 miesięczny staż płatny przez nas,

·         dostęp do najnowszych technologii oprogramowania,

·         szkolenia przez wykwalifikowanych specjalistów IT,

·         świetną atmosferę ????.

Kraj: Polska
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Inne wymagane umiejętności:
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: SoftSystem Sp. z o.o.
Opis firmy: Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji systemów zarządzających bazami danych instytucji medycznych. Nasze systemy działają w ponad 300 szpitalach i laboratoriach medycznych w USA i Kanadzie. W Polsce działamy od 1990 roku. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 400 programistów i testerów oprogramowania.
Kod pocztowy: 35-615
Adres: ul. Leszka Czarnego 6a
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Zaineresowanych prosimy są o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem: STAŻ - Rzeszów
Lista ofert