Asystent/ka Prawny/a (Praktyki / Staż / Praca) - OFERTA-10/04/2024/8146

Data ważności od: 10-04-2024
Data ważności do: 10-05-2024
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Asystent/ka Prawny/a (Praktyki / Staż / Praca)
Branża: Doradztwo/Consulting
Zakres obowiązków:

Młoda, dynamicznie rozwijająca się kancelaria adwokacka, z siedzibą w Głogowie Małopolskim poszukuje studenta lub absolwenta kierunku Prawo na stanowisko Asystent/ka prawny/a.

Poszukujemy osoby ambitnej, chcącej rozwijać się jako prawnik, do nawiązania długofalowej współpracy.

Do Twoich obowiązków należeć będzie wspieranie adwokatów w wykonywaniu bieżących czynności, zarówno merytorycznych, jak i biurowych (z przewagą tych pierwszych). W szczególności:

  • prowadzenie researchu prawnego,
  • przygotowywanie projektów pism procesowych, materiałów informacyjnych i innych dokumentów prawnych,
  • kontakt z sądami oraz innymi instytucjami i organizacjami,
  • obsługa biurowa.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w wielu gałęziach prawa.
  • Nawiązanie długofalowej współpracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, doświadczenia i wykonywanych obowiązków.
  • Dobra atmosfera pracy, w młodym zespole.
  • Po nabyciu doświadczenia, możliwość pracy hybrydowej.
Kraj: Polska
Miejscowość: Głogów Małopolski
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności:
Dodatkowe umiejętnosci:

Zainteresowanie nowymi technologiami (w szczególności w branży IT) oraz chęć rozpoczęcia (w przyszłości) aplikacji adwokackiej, będą dodatkowymi atutami.

Nazwa firmy/Pracodawcy: NewLegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Buczek
Osoba kontaktowa: Paweł Buczek
Opis firmy: Kancelaria adwokacka specjalizująca się w prawie ochrony danych osobowych, prawie nowych technologii, oraz procesach sądowych.
Kod pocztowy: 36-060 Gło
Adres: ul. Jana Pawła II 39A, lok. nr 5
Telefon: 726103160
Adres email: [email protected]
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail.