Obsługa Ruchu Turystycznego - OFERTA-04/04/2024/8143

Informacje podstawowe
Nr ref.wew: OFERTA-04/04/2024/8143
Data ważności od: 09-04-2024
Data ważności do: 20-09-2024
Dane oferty
Typ oferty: praca dorywcza
Stanowisko: Obsługa Ruchu Turystycznego
Branża: Usługi
Zakres obowiązków:

·           Obsługa turystów i gości ogrodów

·           Informowanie o zakresie oferty

·           Obsługa w punktach sprzedaży

·           Obsługa w punktach gastronomicznych

Oferujemy:

Praca w młodym i zgranym zespole, na świeżym powietrzu, kontakt z turystami. Możliwość odbycia praktyk studenckich. Atrakcyjny system wynagrodzeń, adekwatny do wykonywanych obowiązków, system premiowy.

Kraj: Polska
Miejscowość: Dobrzyca
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane wykształcenie:
  • Rocznik: 1979/1980,
  • Wydział: Wydział Wychowania Fizycznego,
  • Kierunek: Turystyka i Rekreacja,
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
Inne wymagane umiejętności: Znajomość języków obcych jest mile widziana ale nie stanowi kryterium obowiązkowego.
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: OGRODY HORTULUSPPHU HORTULUS Iwona Bigońska
Opis firmy: Ogrody Hortulus w Dobrzycy to kompleks ogrodów pokazowych tworzonych już od ponad 25 lat z miłości do natury i z potrzeby dzielenia się tym, co piękne, z innymi. Ogrody Hortulus to unikatowe miejsce wypoczynku, rozrywki oraz edukacji przyrodniczej. To także jedna z największych atrakcji Pomorza Zachodniego. Ogrody Hortulus położone są w powiecie koszalińskim w wyjątkowej strefie klimatycznej 7b. Ogrody oddalone są tylko o 8 kilometrów w linii prostej od brzegu Morza Bałtyckiego. Jest to najbardziej na północ wysunięta kolekcja dendrologiczna w Polsce. Kompleks składa się z dwóch zespołów ogrodowych o odmiennym charakterze - Ogrodów Tematyczne Hortulus oraz Ogrodów Hortulus Spectabilis. Zespoły ogrodowe, oddalone są od siebie o 2 km, a między nimi znajduje się teren Szkółki Roślin Ozdobnych Hortulus.
Województwo: Zachodniopomorskie
Kod pocztowy: 76-038
Adres: Dobrzyca, 76
Adres email: [email protected]
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: CV drogą mailową
Lista ofert