Doradca Techniczno Handlowy - OFERTA-02/04/2024/8141

Data ważności od: 02-04-2024
Data ważności do: 31-05-2024
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Doradca Techniczno Handlowy
Branża: Handel
Zakres obowiązków:
  • Codzienne wizyty na gospodarstwach rolnych, nastawionych zarówno na produkcję roślinną jak i zwierzęcą;
  • Analiza jakości upraw i dobrostanu zwierząt w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań;
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie rolnika w bieżących problemach;
  • Realizowanie planu sprzedaży z zachowaniem wysokich standardów obsługi;
  • Planowanie pracy i raportowanie wyników w systemie;
  • Powiększanie bazy gospodarstw na swoim, dedykowanym terenie;
  • Reprezentowanie firmy podczas pokazów polowych, dni pola i innych imprez wystawienniczych ;
  • Bieżąca współpraca ze swoim przełożonym, Product Managerami i pozostałymi specjalistami.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat – pierwszą umowę podpisujemy na 6 miesięcy;
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc prowizję od zrealizowanej sprzedaży, bez górnych limitów;
  • Pracę blisko miejsca zamieszkania, w obrębie 2-3 powiatów;
  • Komputer, telefon i samochód służbowy z pełną swobodą ich wykorzystania;
  • Samochód na własność po 3 latach za realizowanie sprzedaży na określonym poziomie;
  • Pracę wspartą 3-tygodniowym płatnym okresem wdrożeniowym oraz licznymi szkoleniami (cykliczne oraz indywidualnie dopasowywane do pracownika),
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. bezpłatna opieka medyczna w Medicover, dopłata do karnetu Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego PZU, dopłaty do wypoczynku i rekreacji;
Kraj: Polska
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności:
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Timac Agro Polska Sp. z o.o.
Opis firmy: TIMAC AGRO jest firmą przemysłową, specjalizującą się w produkcji nawozów granulowanych oraz płynnych, służących do odżywiania roślin. Zajmujemy się także problematyką żywienia zwierząt - to drugi filar naszej działalności. Dostarczamy na rynek innowacyjne produkty przeznaczone do żywienia zwierząt hodowlanych. Od 60 lat, TIMAC AGRO – spółka zależna Grupy Roullier, nieustannie wprowadza innowacje, aby oferować swoim Klientom rozwiązania, które poprawiają wydajność produkcji rolnej w sposób przyjazny środowisk Nasze produkty oparte na ekstraktach z alg morskich i innych roślin, pełnią podwójną funkcję: stymulują pobieranie, transport i wykorzystanie składników pokarmowych przez rośliny oraz korzystnie wpływają na zachodzące w nich procesy fizjologiczne. W efekcie intensyfikują ich wzrost i rozwój, zwiększają plonowanie oraz poprawiają jakość.
Kraj: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miejscowość: Wysogotowo
Kod pocztowy: 62-081
Adres: ul. Batorowska 15