Ankieter/ Tajemniczy Klient - OFERTA-21/03/2024/8128

Data ważności od: 21-03-2024
Data ważności do: 31-07-2024
Dane oferty
Typ oferty: praca dorywcza
Stanowisko: Ankieter/ Tajemniczy Klient
Branża: Usługi
Zakres obowiązków:

Ankieter otrzymuje do wykonania badanie w którym wypisane są adresy sklepów - jeżeli chciałby wykonać badanie to przyjmuje zlecenie podając jaki adres/jakie adresy go interesują.
W sklepie pod adresem, który wybrał ankieter spisuje ceny wskazanych wcześniej produktów oraz robi dokumentację zdjęciową.

Plik z cenami wraz ze zdjęciami wysyła na wskazany wcześniej indywidualny link.

Wysokość wynagrodzenia uwarunkowana jest ilością przyjętych zleceń w miesiącu.

Praca wymaga chęci oraz posiadania smartfona.

Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Polska
Wymagania odnośnie kandydata
Inne wymagane umiejętności: brak wymaganych umiejętności. Praca może być wykonywana przez wszystkich
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Focus Research Sp. z o.o.
Opis firmy: FOCUS Research Sp. z o.o. jest częścią organizacji FOCUS Research International działającej od 1994 r., oferującej kompleksowe rozwiązania dla nowoczesnych i tradycyjnych sieci handlowych oraz ich Partnerów w 34 krajach.
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 01-233
Adres: Józefa Bema 83/73
Adres email: [email protected]
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Wysyłka CV na adres mailowy: [email protected]