Fizjoterapeuta - Praca W Ośrodku Opieki Średnioterminowej - OFERTA-21/03/2024/8125

Data ważności od: 21-03-2024
Data ważności do: 01-10-2024
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Fizjoterapeuta - Praca W Ośrodku Opieki Średnioterminowej
Branża: Usługi
Zakres obowiązków:
  • Do obowiązków fizjoterapeuty należy m.in. rehabilitacja pacjentów geriatrycznych ze schorzeniami z obszarów: pulmonologia, diabetologia, neurologia, po udarach, paliatywnych. Godziny pracy 8h30-16h30, brak dyżurów w weekendy.
Oferujemy:

Właśnie uzyskałeś (lub już za parę miesięcy uzyskasz) dyplom fizjoterapeuty i poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł się rozwijać? A może już pracujesz w zawodzie i chciałbyś rozwijać swoją karierę zawodową za granicą? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do współpracy. Kompleksowo i bezpłatnie przygotujemy Cię do podjęcia pracy we Francji w ramach 10cio miesięcznego wyjazdu.

MIEJSCE PRACY: Klinika Opieki Średnioterminowej – Francja – region Oksytania, departament Hérault

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z 2-miesięcznym okresem próbnym, podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą (z francuskim ubezpieczeniem społecznym).
  • pracę na pełen etat (35 godz. tygodniowo) od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 16:30.
  • Wynagrodzenie od 3077 do 3205 € brutto/ miesiąc (w zależności od doświadczenia zawodowego), czyli od ok. 13245 zł do 13795 zł brutto/ miesiąc)
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres pierwszych 3 miesięcy (kawalerka typu studio), a następnie pomoc Ipf medical w organizacji zakwaterowania – koszt około 500-600 €/ miesiąc (kawalerka).
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do kwoty 100 €.

WYMAGAMY:

  • Wykształcenie kierunkowe: dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii
  • Minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe

Prześlij swoje CV na adres[email protected]

lub bezpośrednio na adres [email protected]

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń:

Katarzyna Khoury tel. 503 090 703

Kraj: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miejscowość: Poznań
Wymagania odnośnie kandydata
Inne wymagane umiejętności:
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: IPF medical 2 Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa: Katarzyna Khoury
Opis firmy: Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy Ipf medical, która specjalizuje się w organizacji pracy we Francji dla polskich lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów oraz personelu medycznego. Już od 2014 r. pomagamy polskim specjalistom podjąć pracę we francuskich szpitalach, centrach rehabilitacji funkcjonalnej, termach, ośrodkach opieki średnio lub długoterminowej oraz domach seniora i prywatnych gabinetach fizjoterapii. Jesteś lekarzem i poszukujesz nowych możliwości zawodowych? Posiadasz dyplom fizjoterapeuty, terapeuty zajęciowego lub pielęgniarki i chcesz pracować za granicą? Zapraszamy do Francji! Pamiętaj! Umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą, co oznacza, że nie pobieramy żadnej prowizji od Twojego wynagrodzenia!
Kod pocztowy: 60-823
Adres: ul. Piekary 7
Telefon: 503 090 703
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Przesłanie CV na adres [email protected]