Praktykant Ds. Sprzedaży - OFERTA-12/03/2024/8113

Data ważności od: 12-03-2024
Data ważności do: 30-06-2024
Dane oferty
Typ oferty: praktyka
Stanowisko: Praktykant Ds. Sprzedaży
Branża: IT
Zakres obowiązków:
  • Wspieranie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów oraz budowaniu relacji z obecnymi klientami.
  • Asystowanie w przeprowadzaniu prezentacji produktów i usług Mint Service Desk.
  • Pomoc w analizie potrzeb klientów i dostosowywaniu ofert.
  • Wsparcie działu Marketingu w opracowywaniu, wdrażaniu i monitorowaniu strategii marketingowej.
  • Uczestnictwo w komunikacji z zespołem programistycznym w celu zrozumienia produktu.
  • Pomoc w śledzeniu trendów rynkowych i analizie konkurencji.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w renomowanej firmie.
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do harmonogramu studiów.
  • Profesjonalne wsparcie ze strony doświadczonych pracowników.
  • Szansa na rozwój zawodowy i udział w szkoleniach branżowych.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Inne wymagane umiejętności: - Status studenta lub absolwenta do 1 roku po ukończeniu studiów.
- Zainteresowanie dziedziną sprzedaży, szczególnie w branży IT.
- Chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom C1).
- Umiejętność pracy w zespole oraz motywacja do osiągania celów.
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: OPGK Rzeszów s.a.
Osoba kontaktowa: Hanna Bera-Bobrecka
Opis firmy: Wraz z ciągłym rozwojem i cyfryzacją gospodarki wiele przedsiębiorstw stoi przed rosnącymi wyzwaniami z zakresu IT. Nasz zespół specjalistów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferując Klientom szereg rozwiązań, które pozwolą im zoptymalizować pracę oraz zwiększyć efektywność realizowanych procesów. Jako sobie OPGK stawiamy sobie za cel fachowe doradztwo w zakresie innowacji IT oraz wdrożeń odpowiednich narzędzi - zarówno gotowych, jak i dedykowanych.
Kod pocztowy: 35-328
Adres: Geodetów 1
Telefon: 882071060
Adres email: [email protected]