Ankieter Telefoniczny (Ankieter Cati) - Praca Zdalna - OFERTA-12/03/2024/8112

Informacje podstawowe
Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions
Data ważności od: 12-03-2024
Data ważności do: 30-06-2024
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Ankieter Telefoniczny (Ankieter Cati) - Praca Zdalna
Branża: Inne
Zakres obowiązków:

Zadaniem Ankietera telefonicznego jest realizacja ankiet i wywiadów telefonicznych w rozmaitych projektach badawczych z zakresu badań rynku, badań społecznych oraz badań satysfakcji klientów. Ankieterzy zobowiązani są do przestrzegania zasad poufności wykonywanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów oraz informowania koordynatora o postępie prac i wszelkich trudnościach związanych z przeprowadzanymi badaniami. Realizacja ankiet telefonicznych odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 20.00 w zależności od typu projektu badawczego. Istnieje zatem możliwość wybrania dogodnych dla siebie godzin pracy w ramach oferowanych przez nas zmian

Oferujemy:

Projekty, które są realizowane związane są przede wszystkim z badaniami rynku, badaniami społecznymi oraz badaniami satysfakcji klientów. W zależności od Twojej dyspozycyjności możesz potraktować tę pracę, jako dodatkową lub stałą. Zapewniamy elastyczny grafik pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

W większości wykonywanych projektów rozliczamy się na podstawie stawki za efektywną ankietę. Zależy ona przede wszystkim od długości kwestionariusza oraz typu respondenta. W przypadku niektórych projektów rozliczamy się także na podstawie stawki godzinowej + premia. Przed rozpoczęciem każdego projektu kontaktujemy się z wybranymi osobami przedstawiając warunki finansowe oraz kwestie organizacyjno-formalne. Ankieterzy uczestniczą obowiązkowo także w bezpłatnych szkoleniach online realizowanych przez koordynatora badania

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Inne wymagane umiejętności:
Nazwa firmy/Pracodawcy: Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions
Opis firmy: Agencja Badawczo-Marketingowa FAST SOLUTIONS to marka należąca do Grupy W&W Sp. z o.o., nowoczesnej, energicznie działającej firmy wyspecjalizowanej w projektowaniu i realizacji szybkich oraz skutecznych rozwiązań z zakresu badań marketingowych, badań społecznych i analiz danych.
Kod pocztowy: 35-036
Adres: ul. Dąbrowskiego 20
Adres email: [email protected]
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Jeżeli sądzisz, że to praca dla Ciebie, zgłoś się do nas poprzez przycisk Aplikuj wypełniając nasz formularz rekrutacyjny https://docs.google.com/a/fastsolutions.pl/forms/d/e/1FAIpQLSehEelMV-1Pzib1wESNOBav7_-SzAo9F9nanYUWCmgXVX2SvQ/viewform