Praktykant/ka Ds. Content Marketingu, Social Mediów, Redakcji - OFERTA-29/01/2024/8052

Data ważności od: 30-01-2024
Data ważności do: 31-07-2024
Dane oferty
Typ oferty: praktyka
Stanowisko: Praktykant/ka Ds. Content Marketingu, Social Mediów, Redakcji
Branża: Stowarzyszenie/Fundacja
Zakres obowiązków:

Chcesz dołączyć do naszego zespołu ?

Poszukujemy Praktykantów odpowiedzialnych za tworzenie treści na bloga i kanały  social media fundacji na tematy związane z:

  • ekologią, zmianami klimatycznymi, zero waste,

  • odpowiedzialnym biznesem,

  • zrównoważoną turystyką,

  • zdrowym stylem życia,

  • zdrowiem psychicznym, rozwojem osobistym,

  • rodzicielstwem bliskości.

Jeśli:

  • interesujesz się jednym lub kilkoma z wymienionych tematów,

  • jesteś kreatywny i posiadasz lekkie pióro,

  • masz smykałkę dziennikarską, potrafisz przeprowadzić resarch, weryfikować fakty, analizować raporty,

  • przestrzegasz deadlinów,

  • nie boisz się przeprowadzać wywiadów (mile widziane, niewymagane),

  • lubisz robić rolki  (mile widziane, niewymagane),

Oferujemy:

Oferujemy:

  • współpracę zdalną,

  • onboarding i opiekę mentorską,

  • cotygodniowe spotkania w ramach Akademii Lidera Przyszłości,

  • możliwość zbudowania portfolio i zdobycia referencji,

  • perspektywę współtworzenia lepszego świata poprzez edukację społeczeństwa.

Kraj: Polska
Miejscowość: Wieliczka
Wymagania odnośnie kandydata
Inne wymagane umiejętności:
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Fundacja B.L.U.
Opis firmy: Naszą misją jest kształtowanie świadomego, sprawiedliwego i zrównoważonego społeczeństwa. Prowadzimy kursy i warsztaty dla różnych grup wiekowych. Budujemy nowoczesną platformę kursową. Wydajemy e-booki. Przeprowadzamy badania ankietowe.
Kraj: Polska
Województwo: Małopolskie
Kod pocztowy: 32-020
Adres: Władysława Jagiełły 6/32
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Wyślij CV na adres mailowy: [email protected] wraz z próbką tekstu swojego autorstwa. Jeśli nie posiadasz próbki tekstu, nie martw się! Napisz nam o tym w mailu, a my przyślemy Ci krótkie zadanie próbne. Pamiętaj o dołączeniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).