Szkolenie z Umiejętności Miękkich ostatnia edycja

Data aktualności: 02-02-2022

Rozwiń swoje kompetencje miękkie na rynku pracy i zdobądź certyfikat. Ostatnia edycja szkolenia - nie przegap szansy i zapisz się już dziś!

Biuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza Studentów 4 ostatnich semestrów studiów naszej Uczelni do wzięcia udziału w ostatniej edycji szkolenia z umiejętności miękkich ONLINE!

Zapisywałeś się na wcześniejsze edycje jednak nie udało Ci się dostać? Zgłoś się ponownie!

Kiedy: 22-23.02.2022 w godz. 9.00-15.00

Gdzie: Platforma Teams 365

W pigułce powiemy Ci o:
- autoprezentacji
- zarządzaniu sobą w czasie i motywacji
- asertywności i negocjacjach

Dzięki tym umiejętnościom znalezienie wymarzonej pracy będzie znacznie łatwiejsze!

Do kontaktu podaj adres studenckiej poczty elektronicznej w domenie stud.edu.pl

W formie wsparcia wybierz:

- Szkolenia z ZAKRESU UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKICH - BIURO KARIER UR

Zapisy trwają do 14.02.2022 do godz. 12.00 - wtedy także zostanie opublikowana lista rankingowa na stronie: biurokarier.ur.edu.pl, a zakwalifikowane osoby otrzymają maila z informacją o przyjęciu na szkolenie i dalszych formalnościach.

Zapisz się już dziś - liczba miejsc ograniczona!

Praktyki Z Zakresu Hr

Miejsce pracy: Poznań