Program Praktyk i Staży PZU 2021

Data aktualności: 23-03-2021

PZU rusza z kolejną edycją Programu Praktyk i Staży dla studentów i absolwentów. To szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w największej instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Na chętnych czeka ponad 60 miejsc. Tegoroczny program promuje hasło: „Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz”.

Na kandydatów czekają oferty z różnych obszarów biznesowych, m.in. finansów, obsługi szkód i świadczeń, sprzedaży, audytu, IT, HR, analizy biznesowej, obsługi prawnej czy underwritingu.

Uczestnicy programu mogą liczyć na szkolenia wdrożeniowe oraz opiekę doświadczonych pracowników PZU, którzy zadbają też o dobrą atmosferę do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych. Praktyki trwają trzy miesiące – od lipca  do końca września.  Staże potrwają pół roku, począwszy od lipca do końca grudnia.

Podobnie jak w poprzednich latach, oferta praktyk skierowana jest do studentów co najmniej drugiego roku studiów oraz do absolwentów do roku po ukończeniu edukacji. Z kolei na staż mogą aplikować studenci co najmniej trzeciego roku studiów oraz absolwenci do dwóch lat po ukończeniu nauki na uczelni. Do tej pory ponad połowa uczestników Programu Praktyk i Staży po jego zakończeniu znalazła stałe zatrudnienie w PZU.

Rekrutacja trwa do 26 kwietnia na stronie: pzu.pl/praktyki.

Zapraszamy też do obserwowania wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/176393384147210

It Support/helpdesk

Miejsce pracy: Rzeszów