Bezpłatne kursy online dla przedsiębiorczych studentów

Data aktualności: 03-03-2021

Bezpłatne kursy online dla przedsiębiorczych studentów

Jak założyć własną firmę, jak przedsiębiorstwo może wykorzystać social media w biznesie to tylko wybrane tematy popularne w Akademii PARP. Baza szkoleniowa zawiera kursy zarówno dla osób już prowadzących własny biznes, jak i tych, którzy dopiero myślą o rozpoczęciu przygody z biznesem.

W obecnej ofercie Akademii PARP znajdują się 32 bezpłatne kursy online. Katalog zawiera szkolenia z finansów, marketingu, sprzedaży, zarządzania i budowania kompetencji. Od startu działalności portal odnotował już ponad 48 000 zarejestrowanych kursantów, którzy wygenerowali przeszło 30 000 certyfikatów ukończenia kursów.

Najpopularniejsze kursy to:

Kurs „Jak założyć własną firmę?” – 10 524 zapisów.

Kurs „Media społecznościowe w biznesie” – 9 104 zapisów.

Kurs „Umiejętności interpersonalne” – 7 190 zapisów.

Pełna lista 32 darmowych kursów dostępna jest na stronie Akademii PARP (link).

Użytkownicy realizujący kurs mają możliwość dokonania jego oceny. Średnia ocen wszystkich kursów e-learningowych na platformie wynosi aż 4,7/5. Opinii na temat oferty edukacyjnej Akademii PARP wystawiło około 1500 zarejestrowanych użytkowników, którzy poddali ocenie: poziom merytoryczny, poziom zainteresowania (zaangażowania) kursem oraz poziom oprawy graficznej i wyglądu kursu.

Warto wspomnieć również o tym, że oferta szkoleniowa Akademii PARP nie jest skierowana tylko do przedsiębiorców lub osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej. Kursy są przeznaczone również dla tych, którzy chcą założyć własną firmę, pragną zwiększyć swoją wartość na rynku pracy lub podnieść kompetencje swoich pracowników.

Portal Akademia PARP w 2021 roku planuje uruchomić nowe rozwiązania i funkcjonalności, mające na celu poprawę jakości kursów oraz uatrakcyjnienie odbioru ich treści merytorycznych. Ponadto w tym roku zostało zaplanowanych uruchomienie 16 nowych kursów e-learningowych.

Źródło: https://mambiznes.pl/wlasny-biznes/myslisz-o-zalozeniu-dzialalnosci-gospodarczej-oto-32-bezplatne-kursy-online-dla-przedsiebiorcow-103326?fbclid=IwAR2ESH8u11IqVAKTCPZR5cT-lJIg8ah1V0GYLtoniVRneWq6AW8UysDmarU