Trwa wiosenna rekrutacja Deloitte

Data aktualności: 31-03-2020

Trwa wiosenna rekrutacja Deloitte

Trwa wiosenna rekrutacja podczas której przygotowaliśmy ponad 200 różnorodnych płatnych i merytorycznych praktyk. Do naszych zespołów dołączyć mogą studenci co najmniej trzeciego roku i absolwenci, mający zdolności analityczne i dobrze mówiący po angielsku. Niezależnie od kierunku studiów. Aplikacje online można przesyłać do 8 kwietnia.

 

Na chętnych czekają praktyki w działach: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Konsultingu i Doradztwa Finansowego i zespołach technologicznych. Praktyki w Deloitte to unikalna szansa na zdobycie doświadczenia, które na pewno zaprocentuje w przyszłej karierze.

 

Po pierwsze rozwój.

Dlaczego warto aplikować?

Obecni praktykanci wskazują przede wszystkim na rozwój i dużą dawkę wiedzy merytorycznej. W trakcie praktyk  będziesz częścią zespołów projektowych i weźmiesz aktywny udział w przygotowywaniu rozwiązań, które wyróżniają Deloitte na rynku. Nauczysz się m.in. pracy zespołowej, projektowej oraz podszkolisz język obcy. Zrealizujesz kilka projektów, dzięki czemu poznasz charakterystykę pracy z różnymi klientami. Niewątpliwie to szansa do sprawdzenia się w praktyce i potężna dawka nauki przez doświadczenie.

 

Praktyki pod okiem najlepszych.

Praktyki w Deloitte to szansa na pracę z najlepszymi specjalistami w branży. W dziale Audytu praktykanci mogą być częścią zespołów świadczących usługi dla klientów z różnych branż m.in. budownictwa, nieruchomości, hotelarstwa, sektora bankowego i ubezpieczeniowego, funduszy inwestycyjnych, wspierać klientów w zakresie doradztwa i konsultacji rachunkowych, finansowych, wdrożenia MSSF czy poprawy procesów księgowych. Doradztwo Podatkowe jest liderem pod względem liczby doradców i liczby obsługiwanych spółek. Natomiast zespół Konsultingu, jest szeroko doświadczony także w obszarze transformacji biznesowej i technologicznej. Praktyki pod okiem docenianych specjalistów to gwarancja zdobycia szerokiej, biznesowej wiedzy, a także regularnego feedbacku, który przyspiesza rozwój.

 

 

Atmosfera.

Deloitte to także niezwykła atmosfera współpracy podczas pracy projektowej, ale też dostęp do inicjatyw wewnątrz firmy organizowanych w ramach Programu Employee Well being. Praktykanci także korzystają z jego benefitów – otrzymują m.in. kartę Multisport oraz dostęp do grup sportowych „Deloitte Adventure Team”. Mogą korzystać z pakietów biegowych, trenować zespołowo, czy brać udział w inspirujących spotkaniach w ramach inicjatywy People@Deloitte.

 

 

Aktualna oferta rekrutacyjna:

  • płatne praktyki od 3 do 7 miesięcy w zależności od działu (Audytu, Doradztwa Podatkowego, Konsultingu, Doradztwa Finansowego czy zespołów Technologicznych)

  • TaxTrack – program współpracy dla studentów od II roku studiów kierunków: prawo i administracja

  • oferta pracy na czas określony w audycie

  • praca dla studentów, absolwentów oraz osób z doświadczeniem zawodowym

 

 

Aplikuj online do 8 kwietnia!

 

Tymczasem... zostań w domu, uważaj na siebie i twórz razem z nami #ImpactGeneration!

 

www.kariera.deloitte.pl|

 

 

Lista aktualności

Najnowsze oferty