Trener Języka Python - OFERTA-22/11/2023/7980

Informacje podstawowe
Avendi Rafał Lelusz
Nr ref.wew: OFERTA-22/11/2023/7980
Data ważności od: 01-01-2024
Data ważności do: 31-12-2025
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Trener Języka Python
Branża: IT
Zakres obowiązków:

Prowadzenie szkoleń z programowania w języku Python w formie on-line lub stacjonarnej (do wyboru)

Oferujemy:
  • Praca dodatkowa w ramach umowy zlecenia, zdalna
  • Przeprowadzenie kilku szkoleń w roku z programowania w Pythonie. Szkolenie trwa dwa dni od 9:00 do 17:00. Uczestnicy to osoby dorosłe, maksymalnie 15 osób w grupie.
Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa, on-line
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Znajomość języka Python, umiejętność wyjaśniania zagadnień programistycznych, umiejętności komunikacyjne
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Avendi Rafał Lelusz
Opis firmy: Szkoła Programowania oferująca kursy z programowania w języku Python, MS SQL, PL/SQL Oracle oraz z analizy danych i obsługi programów MS Office.
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-495
Adres: Markerta 23
Telefon: 503819084
Adres email: [email protected]
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: zgłoszenie na adres [email protected]
Lista ofert