Analityk Microsoft Dynamics 365: Crm - OFERTA-12/10/2023/7917

Informacje podstawowe
Nr ref.wew: OFERTA-12/10/2023/7917
Data ważności od: 12-10-2023
Data ważności do: 31-12-2025
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Analityk Microsoft Dynamics 365: Crm
Branża: IT
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie klientów w zakresie obsługi i konfiguracji systemu CRM firmy Microsoft oraz jego rozbudowy w oparciu o możliwości Power Platform
  • Analiza potrzeb biznesowych i wymagań klienta
  • Identyfikacja i projektowanie procesów biznesowych
  • Projektowanie rozwiązań odpowiednio do zgłaszanych potrzeb klientów
  • Tworzenie dokumentacji
  • Reprezentowanie firmy w relacjach z klientami
  • Odpowiedzialność za sprawność i efektywność realizacji zadań
  • Uczestnictwo w zespołach konsultacyjnych lub wdrożeniowych
  • Bieżący kontakt z klientami bezpośrednio lub kanałami zdalnymi, również w języku angielskim
  • Wymiana doświadczeń ze współpracownikami
  • Poszerzenie wiedzy na temat technologii i specyfikacji obsługiwanych systemów

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie w obsłudze systemów CRM
  • Praktyczna znajomość procesów biznesowych związanych ze sprzedażą i budowaniem relacji z klientami
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu dokumentacji funkcjonalnej
  • Umiejętność budowania rozwiązań opartych o Power Platform
  • Doświadczenia w wykorzystaniu OOTB Connectors z PowerApps i Power Automate
  • Umiejętności tworzenia własnych konektorów dla PowerApps i Microsoft Automate
  • Dobrej znajomość języka SQL
  • Dobrej znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialnego podejście do pracy
  • Nastawienia na osiągniecie wyznaczonego celu i realizację zadań
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych
Oferujemy:
  • Konkurencyjne zarobki w branży IT
  • Forma zatrudnienia dowolna: UoP, B2B
  • Elastyczny harmonogram pracy
  • Środowisko pracy wspierające rozwój zawodowy
  • Kompetentny zespół zarządzających
Kraj: Polska
Województwo: Małopolskie
Miejscowość: Tarnów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Dobra organizacja pracy własnej: ustalanie priorytetów, podział zadań i ich skuteczna realizacja
Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
Otwartość i zdolności komunikacyjne
Umiejętność analizy oraz budowania struktury informacji i danych
Realizacja kilku zadań/projektów jednocześnie
Bardzo dobra znajomość MS Office
Języki obce: swobodna komunikacja w języku angielskim
Dodatkowym atutem będzie znajomość innego języka obcego
Prawo jazdy kat. B
Wymagane doświadczenie: 2 (lata)
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: GO ERP sp. z o.o.
Opis firmy: GO-ERP to zespół doświadczonych specjalistów z zakresu ERP/CRM. W naszej pracy korzystamy z najnowszych rozwiązań informatycznych w zakresie systemów zarządzania przedsiębiorstwem. Zapraszamy do współpracy osoby, które są otwarte na wyzwania, chętnie się uczą i nie tracą zapału do działania.
Kod pocztowy: 33-100
Adres: UL. JULIUSZA SŁOWACKIEGO 33-37
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: [email protected]
Lista ofert