Front-End Developer - Serwis Rzeszów Podkarpackie - OFERTA-11/09/2023/7860

Informacje podstawowe
Serwis Rzeszów Podkarpackie
Data ważności od: 11-09-2023
Data ważności do: 30-09-2038
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Front-End Developer - Serwis Rzeszów Podkarpackie
Branża: IT
Zakres obowiązków:

Serwis informacyjny o tematyce turystycznej województwa podkarpackiego rzeszowpodkarpackie.com poszukuje do pracy nowego członka zespołu. Tym razem rekrutujemy do działu programistów. W związku z tym, że turystyczna tematyka dominuje wszystkie nasze rozmowy, idealnie jeśli będziesz na bieżąco w tematach atrakcji Podkarpacia. A dodatkowo oczekujemy:

  • tworzenie i wprowadzanie nowych rozwiązań w oparciu o technologie JavaScript, jQuery, AJAX, HTML, CSS
  • korzystanie z API w celu wprowadzania nowych funkcjonalności i aktualizacji istniejących
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • raportowanie postępu prac
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • praca w niewielkim, ale bardzo zgranym zespole
  • możliwość pracy zdalnej
  • niekorporacyjna atmosfera
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie do pakietu medycznego
Kraj: Polska
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: NIE
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria A: NIE
  • Kategoria B: NIE
Inne wymagane umiejętności: - umiejętność analitycznego myślenia
- umiejętność rozwiązywania problemów programistycznych/technicznych
- kreatywność
- zmysł estetyczny
- konsekwencja w działaniu
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Serwis Rzeszów Podkarpackie
Opis firmy: Regionalny serwis turystyczny województwa podkarpackiego zajmujący się promocją i zwiększaniem świadomości o lokalnych atrakcjach turystycznych. Działamy od 2020 roku zrzeszając sympatyków Podkarpacia z naszego regionu i całej Polski. Systematycznie zwiększamy zasięgi, docierając do coraz to większej ilości osób. Artykuły w serwisie rzeszowpodkarpackie.com pisane są przez specjalistów w swojej dziedzinie i pasjonatów poruszanych zagadnień. Naszą misją jest informowanie o wszystkim, co ciekawe w Rzeszowie i całym regionie oraz nieustanne zwiększanie liczby turystów w podkarpackim.
Kod pocztowy: 35-064
Adres: al. Targowa 3
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail [email protected]
Link do strony rekrutacji: https://rzeszowpodkarpackie.com/praca/