Specjalista Seo - Zdalnie - OFERTA-18/05/2023/7629

Informacje podstawowe
Nr ref.wew: OFERTA-18/05/2023/7629
Data ważności od: 18-05-2023
Data ważności do: 31-05-2038
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Seo - Zdalnie
Branża: IT
Zakres obowiązków:

Copywriter SEO to osoba zajmująca się tworzeniem treści, które są optymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Jego głównym zadaniem jest tworzenie unikalnych i interesujących tekstów, które przyciągają uwagę użytkowników, a jednocześnie wykonują funkcję promocyjną dla danej strony lub produktu. W zakres obowiązków copywritera SEO wchodzi również przeprowadzanie analizy słów kluczowych, na podstawie których dobierane są frazy, które mają być uwzględnione w tekście. Ponadto, osoba ta musi znać zasady pozycjonowania stron w wyszukiwarkach oraz prowadzić badania dotyczące rynku, konkurencji i trendów. Copywriter SEO musi również pamiętać o zasadach poprawnej polszczyzny, tak by jego teksty były czytelne, zrozumiałe i dopasowane do grupy docelowej.

Oferujemy:
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
Opis wynagrodzenia: 9 00 - 17 00
+ Premia
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Więcej o mnie:

Kraj: Polska
Województwo: Śląskie
Miejscowość: Konopiska
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane wykształcenie:
  • Rocznik: 2013/2014,
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: NIE
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU,KREATYWNOŚĆ,BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA
Inne wymagania: doświadczenie mile widziane, łatwość w wyrażaniu myśli i tak zwane lekkie pióro, szybkie i sprawne wyszukiwanie informacji.
Dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego tj. Niemieckiego lub Angielskiego
Wymagane doświadczenie: 1 (lata)
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Kordian Minkina
Opis firmy: Jako freelancer SEO zajmuję się pozycjonowaniem stron www, czyli procesem polegającym na zoptymalizowaniu witryny internetowej tak, aby była ona wyświetlana na wyższych pozycjach na wynikach wyszukiwania. Dzięki moim usługom, możliwe jest dotarcie do większego grona odbiorców, co przekłada się na większą ilość klientów. Moja praca polega między innymi na analizie słów kluczowych, technicznych aspektach strony oraz budowaniu linków prowadzących do witryny. Wykorzystuję również narzędzia analityczne, aby śledzić skuteczność mojego działania oraz dostosowywać strategię do zmieniających się wymagań rynku. Dzięki mojemu doświadczeniu i wiedzy, jestem w stanie zapewnić swoim klientom najlepsze rezultaty w zakresie pozycjonowania stron www, a także doradzić w zakresie strategii marketingowej online. Współpracuję z firmami różnych branż i wielkości, a moje usługi są bezpieczne i zgodne z wytycznymi Google. Moja praca jest moją pasją i wkładam w nią całe serce, aby pomóc moim klientom odnieść sukces w przestrzeni internetowej. Z pewnością jestem w stanie pomóc i doprowadzić witrynę mojego klienta na najlepszą pozycję w wynikach wyszukiwania.  Strona www: https://kordianminkina.pl/
Miejscowość: Kopalnia
Kod pocztowy: 42-274
Adres: Szkolna 74
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Cv na maila
Link do strony rekrutacji: https://kordianminkina.pl/praca/
Lista ofert