Programista Microsoft Power Apps, Power Automate, Rp, X++, C# - OFERTA-17/01/2023/7406

Data ważności od: 26-04-2023
Data ważności do: 31-12-2025
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Programista Microsoft Power Apps, Power Automate, Rp, X++, C#
Branża: IT
Zakres obowiązków:

·         Praca nad projektami związanymi z rozbudową środowiska i modyfikacjami systemów zarządzania przedsiębiorstwem - rodzina produktów Microsoft Dynamics 365/AX

·         Integracja różnych systemów i rozszerzeń z ERP / CRM

·         Uczestnictwo w zespołach konsultacyjnych lub wdrożeniowych

·         Projektowanie rozwiązań odpowiednio do zgłaszanych potrzeb klientów

·         Wsparcie klientów w zakresie możliwości budowy rozwiązań w oparciu o możliwości Power Platform

·         Tworzenie dokumentacji

·         Odpowiedzialność za sprawność i efektywność realizacji zadań

·         Wymiana doświadczeń ze współpracownikami

·         Poszerzenie wiedzy na temat technologii i specyfikacji obsługiwanych systemów

Oferujemy:

·         Konkurencyjne zarobki w branży IT

·         Forma zatrudnienia dowolna: UoP, B2B

·         Elastyczny harmonogram pracy

·         Środowisko pracy wspierające rozwój zawodowy

·         Kompetentny zespół zarządzających

·         Przyjazny i ambitny zespół specjalistów

Kraj: Polska
Miejscowość: Tarnów
Wymagania odnośnie kandydata
Inne wymagane umiejętności: • Znajomości Microsoft Power Apps i Office 365
• Umiejętność budowania rozwiązań opartych o Power Automate
• Doświadczenia w tworzeniu rozwiązań opartych na Power Platform
• Doświadczenia w wykorzystaniu OOTB Connectors z PowerApps i Power Automate
• Umiejętności tworzenia własnych konektorów dla PowerApps i Microsoft Automate
• Dobrej znajomość języka SQL
• Dobrej znajomość języka angielskiego
• Odpowiedzialnego podejście do pracy
• Nastawienia na osiągniecie wyznaczonego celu i realizację zadań
• Wysokich umiejętności komunikacyjnych
Dodatkowe umiejętnosci:

• Bardzo dobra znajomość MS Office • Języki obce: swobodna komunikacja w języku angielskim • Dodatkowym atutem będzie znajomość innego języka obcego • Prawo jazdy kat. B

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: GO ERP sp. z o.o.
Opis firmy: GO-ERP to zespół doświadczonych specjalistów z zakresu ERP/CRM. W naszej pracy korzystamy z najnowszych rozwiązań informatycznych w zakresie systemów zarządzania przedsiębiorstwem. Zapraszamy do współpracy osoby, które są otwarte na wyzwania, chętnie się uczą i nie tracą zapału do działania.
Kraj: Polska
Województwo: Małopolskie
Kod pocztowy: 33-100
Adres: UL. JULIUSZA SŁOWACKIEGO 33-37