Air Res Aviation Sp. z o.o.

Nazwa firmy: Air Res Aviation Sp. z o.o.
Branża działalności: Lotnicza
Firma Air Res Aviation prowadzi działalność w niemal każdej z dziedzin lotniczych. Prowadzimy szkołę lotniczą gdzie zarażamy pasją, dajemy podstawy wiedzy lotniczej, instruktorzy dzielą się swoim doświadczeniem oraz udostępniamy nowoczesne dobrze wyposażone samoloty. Jako jedyny ośrodek w Polsce dysponujemy od 2014 nowoczesnymi samolotami Tecnam P2008JC udostępniając je do podstawowego szkolenia naszym uczniom. Posiadamy wkład w polską produkcje lotniczą, prowadzimy serwis samolotów historycznych gdzie realizujemy rozmaite projekty budowy samolotów i śmigłowców. Naszym podstawowym produktem jest samolot T-131 Bucker Jungmann. Oferowany jako gotowy samolot lub samolot do samodzielnego montażu. Oferujemy zarządzenie ciągłą zdatnością do lotu, nasz personel zarządzający stanowią młode osoby świetnie orientujące się w przepisach oraz kompleksową pomoc związaną z eksploatacją samolotu począwszy od zarządzania po asystę w kontakcie z urzędem lotnictwa cywilnego.
Dane adresowe siedziby
Kraj: Polska