Zapraszamy Studentów wszystkich kierunków do udziału w ogólnopolskim konkursie "Googlowanie? Lubię to!".

Data aktualności: 20-10-2023

Zapraszamy Studentów wszystkich kierunków do udziału w ogólnopolskim konkursie
Zwycięzcy odbędą 3-miesięczny, płatny staż w agencji marketingu internetowego Afterweb (do wyboru stacjonarny lub zdalny). Doświadczenie będzie można zdobyć na stanowisku Copywriter SEO, Junior SEO lub Junior Google Ads Specjalist. Najlepsi stażyści otrzymają szansę na stałe zatrudnienie.
Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy, której tematem przewodnim jest korzystanie z wyszukiwarki Google podczas nauki. Praca może mieć formę zdjęcia, grafiki, prezentacji lub krótkiego video.
Czas trwania konkursu: 16.10.2023 – 15.12.2023 Ogłoszenie wyników: 21.12.2023
Aby zgłosić swój udział w konkursie, należy wejść na stronę https://afterweb.pl/googlowanie-lubie-to-ogolnopolski.../ i wypełnić przygotowany formularz.