Zainwestuj w swoją przyszłość naukową z programem „Science-up”!

Data aktualności: 06-10-2023

Zainwestuj w swoją przyszłość naukową z programem „Science-up”!

Jesteś studentem lub doktorantem z obszarów nauk ekonomicznych, zarządzania czy nauk pokrewnych? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności badawcze i naukowe pod okiem doświadczonego mentora? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość!

Został ogłoszony nabór do programu szkoleniowo-mentoringowego „Science-up”! Program ten ma na celu wsparcie młodych naukowców poprzez indywidualne sesje mentoringowe i dedykowane szkolenia online.

✨ Co zyskasz?

· 4 indywidualne sesje mentoringowe online z doświadczonym mentorem,

· 3 szkolenia online dotyczące pisania tekstów naukowych, narzędzi pracy autora i współpracy z wydawnictwem naukowym,

· Wsparcie w opracowaniu indywidualnego planu badawczego, który będzie podstawą Twojego dalszego rozwoju,

· Certyfikat ukończenia programu.

Kiedy? Rekrutacja trwa do 13 października 2023

Zainteresowany? Więcej informacji o programie i szczegółach rekrutacji znajdziesz na naszej stronie internetowej https://scienceup.bliskonauki.pl

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby przyspieszyć swoją karierę naukową! Zgłoś się już dziś!