Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży - OFERTA-14/01/2022/6532

Data ważności od: 14-01-2022
Data ważności do: 31-01-2022
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży
Branża: Handel
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie naszych klientów i handlowców

  • Uczestniczenie w procesach zakupowych i sprzedażowych

  • Przygotowywanie wymaganych raportów

  • Komunikacja z działami w Firmie

  • Koordynowanie działań związanych z obsługą klientów

  • Dbanie o terminowość wykonywania zadań

Oferujemy:
  • Szkolenie i wdrożenie oraz niezbędne narzędzia do pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pakiet Multisport

  • Pakiet medyczny

  • Możliwość kontaktów z różnorodną kulturą biznesową

  • Praca w przyjaznym zespole

  • Możliwość rozwoju osobistego i finansowego w renomowanej firmie międzynarodowej

  • Pracę według najlepszych standardów europejskich

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Kolbuszowa
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Preferowane wykształcenie wyższe
Dobra organizacja czasu pracy/zarządzanie czasem
Umiejętność pracy w trybie zadaniowym w zespole i indywidualnie
Inicjatywa, zaangażowanie i dobra komunikacja
Preferowana znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy w pakiecie Office
Zdolności analityczne
Kreatywność i otwartość na wyzwania
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Brammer S.A.
Opis firmy: Jesteśmy nowoczesną i rozwijającą się firmą, wdrażającą nowatorskie standardy zarządzania, rozwijamy swoją kadrę, wszystkie działania realizujemy z dbałością o najwyższą jakość.
Kod pocztowy: 36-100
Adres: ul. Handlowa 2A
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Aplikację zawierające CV prosimy wysłać na adres: praca.pl@rubix.com