Specjalista Ds. Obsługi Klientów W Języku Niemieckim - Praca Zdalna - OFERTA-14/10/2021/6319

Data ważności od: 14-10-2021
Data ważności do: 31-12-2021
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Ds. Obsługi Klientów W Języku Niemieckim - Praca Zdalna
Branża: Call Center
Zakres obowiązków:

Znasz język niemiecki i chciałbyś wykorzystać swoje umiejętności językowe w praktyce Chcesz pracować zdalnie? Zapoznaj się z naszją ofertę i dołącz do naszego zespołu obejmując stanowisko:

Konsultanta ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim!

Czym się zajmujemy?

  • odbieramy połączenia od klientów firmy kurierskiej
  • udzielamy informacji nadawcom oraz odbiorcom – telefonicznie i mailowo
  • informujemy klientów o statusie przesyłki oraz planowanym terminie dostawy
  • aktualizujemy danych w bazie – adresu dostawy, dane odbiorcy

Jesteś idealnym kandydatem jeśli

  • znasz język niemiecki na poziomie minimum B2 (w mowie oraz w piśmie)
  • miesięcznie możesz zrealizować 100h
  • jesteś otwarty i lubisz kontakt z ludźmi
  • sprawnie pracujesz na komputerze
  • potrafisz zaangażować się w obowiązki
  • masz możliwośc zrealizowania 8 dniowego szkolenia
Oferujemy:

Co na Ciebie czeka?

  • gwarantowana stawka godzinowa + bonusy
  • kompleksowe szkolenie wstępne, w pełni przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • wsparcie merytoryczne lidera na każdym etapie współpracy oraz coachingi podnoszące umiejętności
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • możliwość pracy zdalnej
Kraj: Polska
Miejscowość: zdalnie
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: NIE
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: NIE
  • umiejętność działania pod presją czasu: NIE
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria A: NIE
  • Kategoria B: NIE
Inne wymagane umiejętności:
Wymagane doświadczenie: 1 (lata)
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Armatis-lc
Opis firmy: Armatis jest jednym z największych działających w Polsce outsourcerów obsługi klienta i sprzedaży.
Kraj: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-677
Adres: ul. Cybernetyki 9
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, prześlij swoje CV na adres: praca.krakow@armatis-lc.com z nagłówkiem "Biuro Karier UR - Specjalista ds. obsług klienta z językiem niemieckim"
Link do strony rekrutacji: https://emploi.armatis.com/pl/