Ambasador Student Travel - OFERTA-10/05/2021/5950

Informacje podstawowe
Nr ref.wew: OFERTA-10/05/2021/5950
Data ważności od: 10-05-2021
Data ważności do: 30-07-2021
Dane oferty
Typ oferty: praca dorywcza
Stanowisko: Ambasador Student Travel
Branża: Inne
Zakres obowiązków:

 

®    Polecaj i promuj nasze wyjazdy!

®     Jedź z nami na wyjazdy w niższej cenie lub całkowicie za darmo!

®     Zdobywaj kolejne wyjazdy i nagrody!

®     Podróżuj, zwiedzaj, poznawaj ludzi i zarabiaj!

 

Oferujemy:

Program Ambasadora w Student Travel to szansa na spełnianie marzeń o podróżowaniu. Możesz zacząć jako ambasador, a jeśli zechcesz, to zostaniesz koordynatorem i będziesz tworzyć własne wyjazdy, możesz też zostać pilotem wycieczek, spędzać sporo czasu w pięknych miejscach i świetnie z tego żyć! 

Zdobywaj pierwsze doświadczenia, rozwijaj swoje umiejętności, promuj nasze wyjazdy, pozyskuj nowych uczestników i jedź z nami na wyjazdy do Albanii, Chorwacji i wiele wiele więcej, w niższej cenie lub całkiem za darmo!

Kraj: Polska
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Cała Polska
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Do programu ambasadora najchętniej przyjmiemy osoby, które dostrzegają w tym projekcie szansę na rozwój. Chcemy mieć w ekipie pozytywnych i zaangażowanych ludzi, którzy będą zarażać entuzjazmem i chętnie rozwiną swoje skrzydła u naszego boku. Każdy dodatkowy talent jest na plus.
Dodatkowe umiejętnosci:

Jeśli czujesz Instagramy, Facebooki, YouTuby i po prostu lubisz Social Media, to świetnie! Najlepsi ambasadorzy są aktywni w mediach społecznościowych, chętnie dzielą się przeżyciami i łatwo wchodzą w interakcje z innymi. Pozytywne nastawienie i żyłka do Social Media to już duża część sukcesu! Rób zdjęcia, filmy, relacje, lajwy, wydarzenia, pokazuj wyjazdy Student Travel od środka! Baw się i promuj wyjazdy, promuj wyjazdy i baw się! To ma być dla Ciebie mega fun i świetna przygoda - szukamy pozytywnej energii i sami taką chcemy dawać!

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Biuro podróży Student Travel
Opis firmy: Student Travel to wyjazdy studenckie. Jesteśmy studentami lub niedawno jeszcze byliśmy. Wiemy, jak zorganizować wyjazd, który zapamiętasz na całe życie, poznasz świetnych ludzi lub drugą połówkę, zobaczysz miejsca, których zwykłe biuro turystyczne Ci nie pokaże. Dla nas liczą się ludzie, przygoda i wyjazd, bo #ważnezkim!
Kraj: Polska
Województwo: Lubelskie
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-047 Lub
Adres: ul. Zuchów 2/34
Adres email: ambasadorzy.st@gmail.com
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: O tym jak wygląda praca Ambasadora dowiesz się z filmiku pod linkiem: https://ambasador.st.pl/. Tam znajdziesz również nasz formularz rekrutacyjny. Aplikuj i rozpocznij swoją przygodę ze Student Travel już dziś! Wyjazdy i nowe możliwości czekają właśnie na Ciebie!
Link do strony rekrutacji: https://ambasador.st.pl/
Lista ofert

Najnowsze oferty