Asystent Prawny - OFERTA-09/02/2021/5810

Data ważności od: 09-02-2021
Data ważności do: 31-12-2021
Dane oferty
Typ oferty: praktyka
Stanowisko: Asystent Prawny
Branża: Inne
Zakres obowiązków:

- sporządzanie pism procesowych

- prace biurowe i administracyjne

- sporządzanie opinii prawnych

- sporządzanie dokumentacji KRS

Oferujemy:

Kancelaria oferuje studentom IV i V roku oraz absolwentom kierunku prawo praktyki zawodowe z możliwością podjęcia dalszej współpracy po ich pomyślnym ukończeniu.

CV proszę kierować na adres: biuro@kancelariarzeszow.eu

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Znajomości zagadnień z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego i procedury cywilnej. Mile widziana znajomość postępowania rejestrowego oraz prawa zamówień publicznych.

Umiejętności samodzielnej oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej;

Podstawowej znajomości obsługi urządzeń biurowych oraz znajomości pakietu MS Office;

Dyspozycyjności w ramach ustalonego harmonogramu praktyk.
Nazwa firmy/Pracodawcy: Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Polańska
Opis firmy: Profil świadczonych przez Kancelarię usług prawnych, skoncentrowany na szeroko rozumianym prawie handlowym, bankowym, prawie cywilnym oraz prawie pracy zakłada specjalizację poszczególnych prawników, a także współpracę z zewnętrznymi doradcami i pracownikami naukowymi.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Reszszów
Kod pocztowy: 35-315
Adres: al. mjr. W. Kopisto 8B/520
Adres email: biuro@kancelariarzeszow.eu
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: CV proszę kierować na adres: biuro@kancelariarzeszow.eu