Ankieter/negocjator – Osoba Do Zbierania Zgód Na Światłowód. - OFERTA-14/01/2021/5781

Data ważności od: 14-01-2021
Data ważności do: 14-02-2021
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Ankieter/negocjator – Osoba Do Zbierania Zgód Na Światłowód.
Branża: IT
Zakres obowiązków:

Zbieranie zgód od właścicieli działek w sołectwach regionu Tarnobrzeg B czyli sołectwa w gminach: Bojanów, Gorzyce, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaklików, Zaleszany oraz Leżajsk na przebieg linii światłowodowej wg zamieszczonych do zgód map działek. Obejmuje to również wyjaśnienie zakładanych prac wg projektu oraz wskazanie właścicielowi na załączonej mapie projektowanego przebiegu światłowodu, negocjacje w ww zakresie. Przekazanie pozyskanych zgód do pracownika terenowego.

Oferujemy:

Wsparcie i pomoc merytoryczną, dostarczenie wszystkich niezbędnych materiałów do pracy, elastyczne godziny pracy, zatrudnienie na umowę zlecenie w okresie próbnym, pracę w młodym dynamicznym zespole, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnej firmie z miłą atmosferą, swobodę i samodzielność w realizacji zadań. Jesteśmy najlepszym miejscem pracy dla ludzi młodych, inteligentnych, ambitnych, bez doświadczenia, ale z ogromną wolą rozwoju i awansu.

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: NIE
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: NIE
  • umiejętność szybkiego uczenia się: NIE
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności: Wykształcenie minimum średnie, uczciwość, uprzejmość w kontaktach z innymi osobami, kreatywność, dobra organizacja pracy i samodyscyplina, prawdomówność, bezproblemowy kontakt z ludźmi, radzenie sobie w terenie – szczególnie posługiwanie się mapą (umiejętność wskazania na mapie odpowiedniej działki), samodzielność w pracy, umiejętność rozwiązywania problemów, estetyka w pracy, prawo jazdy kat. B.
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: OPTIPROJECT SPÓŁKA z o. o.
Opis firmy: IT - Telekomunikacja, Profesjonalna obsługa, konserwacja i projektowanie systemów transmisyjnych do przesyłania głosu, danych, tekstu i obrazu.
Kod pocztowy: 35-506
Adres: Płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego 6B
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: adres e-mail: praca@optiproject.pl lub telefon: 780281889