Specjalista Ds. Obsługi Klienta - Serwisant W Dziale Kas Fiskalnych - OFERTA-13/01/2021/5777

Informacje podstawowe
OPTeam S.A.
Data ważności od: 13-01-2021
Data ważności do: 12-02-2021
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Specjalista Ds. Obsługi Klienta - Serwisant W Dziale Kas Fiskalnych
Branża: IT
Zakres obowiązków:
  • obsługa recepcji serwisu oraz sprzedaż produktów w salonie sprzedaży (Rzeszów),
  • instalacja i serwis urządzeń fiskalnych,
  • wdrożenia, serwis oprogramowania sprzedażowego,
  • szkolenie Klientów w zakresie obsługi urządzeń,
  • obsługa przyjęć, wydań magazynowych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • sprzęt niezbędny do wykonywania pracy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
  • pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowo-rekreacyjny.
Kraj: Polska
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności: wykształcenie techniczne, informatyczne (elektronika/elektrotechnika) lub ekonomiczne (preferowane wyższe lub ostatni rok studiów),
znajomość podstaw elektroniki,
ogólna znajomość sprzętu IT i oprogramowania,
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym podstawowe korzystanie z dokumentacji technicznej,
prawo jazdy kat. B,
umiejętność sprawnej współpracy z Klientami i zespołem.
Dodatkowe umiejętnosci:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość systemów Comarch, Insert, Insoft, doświadczenie w serwisie IT.

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: OPTeam S.A.
Opis firmy: OPTeam S.A. jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Tajęcina
Kod pocztowy: 36-002
Adres: Tajęcina 113
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Aplikacje zawierające CV należy wysyłać na adres email: rekrutacja@opteam.pl z tytułem wiadomości zawierającym nazwę stanowiska.Dokumenty powinny zawierać klauzulę: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPTeam S.A. z siedzibą Tajęcina 113, 36-002 Jasionka, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Link do strony rekrutacji: https://kariera.opteam.pl/oferty-pracy/specjalista-ds-obslugi-klienta---serwisant-w-dziale-kas-fiskalnych-48.html