Staż W Dziale Księgowości - OFERTA-07/01/2021/5763

Data ważności od: 07-01-2021
Data ważności do: 04-02-2021
Dane oferty
Typ oferty: staż
Stanowisko: Staż W Dziale Księgowości
Branża: Produkcja
Zakres obowiązków:

Ø  Przygotowywanie dokumentacji i koordynację obiegu korespondencji

Ø  Rejestrowanie faktur zakupu

Ø  Wysyłkę i archiwizację dokumentów księgowych

Ø  Księgowanie dokumentów księgowych

Ø  Obsługę skrzynek pocztowych działu finansów

Ø  Przygotowywanie zestawień i raportów

Oferujemy:

Ø  Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie

Ø  Elastyczne godziny pracy dzięki którym połączysz pracę ze studiami

Ø  Rozwój pod okiem doświadczonego zespołu oraz opiekuna stażu

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Jasionka
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności:
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: BorgWarner Rzeszów Sp.z o.o.
Osoba kontaktowa: Patrycja Wójcik
Opis firmy: BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o. jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach samochodowych. BorgWarner Inc. to 66 lokalizacji w 17 krajach zatrudniających łącznie 29 tys. osób. Zakład BorgWarner Rzeszów tj. dywizja Transmission znajduje się na terenie Campusu BorgWarner w Podkarpackim Parku Naukowo- -Technologicznym w podrzeszowskiej Jasionce. BorgWarner Rzeszów specjalizuje się w opracowywaniu produkcji podzespołów do automatycznych skrzyń biegów, elektrozaworów, modułów sterujących wraz ze sprzęgłami jednokierunkowymi i tarczami ciernymi. Dostarczamy swoje produkty do niemal wszystkich znaczących producentów samochodów na całym świecie. Naszymi najważniejszymi klientami są takie koncerny jak: VW/AUDI, GM, ZF, Daimler, GIMA, STA, Behr, JCB, John Deere. Starania firmy BorgWarner nakierowane są w głównej mierze na zwiększenie oszczędności paliwa, redukcję emisji spalin i optymalizację osiągów.
Kod pocztowy: 36-002
Adres: Jasionka 950B
Adres email: pawojcik@borgwarner.com
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji maksymalnie do 04.02.2021r. na adres staze@borgwarner.com W aplikacjach prosimy zawrzeć następującą zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Firmę BorgWarner Rzeszów z siedzibą w Jasionce (36-002), Jasionka 950 B w celu przeprowadzenia obecnej jak i przyszłych rekrutacji na wolne stanowiska pracy. Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem
Link do strony rekrutacji: https://www.borgwarner.com/company/locations/rzeszow/pl/aboutus/program-stażowy-borgwarner-drzwi-do-kariery