Praktykant - OFERTA-14/10/2020/5717

Data ważności od: 14-10-2020
Data ważności do: 31-10-2020
Dane oferty
Typ oferty: praktyka
Stanowisko: Praktykant
Branża: Media, wydawnictwa, reklama, PR
Zakres obowiązków:

·         tworzenie contetntu materiałów prasowych i promocyjnych;

·         wsparcie w realizacji projektów z zakresu marketingu internetowego;

·         wsparcie w przygotowaniu konferencji i wydarzeń organizowanych przez firmę;

·         wsparcie w zakresie monitoringu mediów;

·         wsparcie w tworzeniu wybranych elementów dokumentów strategicznych;

·         wsparcie w opracowywaniu raportów badawczych;

·         wsparcie w analizie materiałów badawczych.

Oferujemy:

·         niezbędne doświadczenie zawodowe

·         zaświadczenie / referencje

·         szansę na podjęcie pracy – wiele osób rozpoczynających współpracę poprzez praktykę lub udział w badaniach kontynuuje swoją karierę zawodową w Exacto

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria A: NIE
  • Kategoria B: NIE
Inne wymagane umiejętności: • otwartości i komunikatywności
• dobrej organizacji czasu pracy
• znajomości podstawowych zagadnień z obszaru public relations
• dyspozycyjności min. 3 dni w tygodniu (po około 5h)
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Exacto sp. z o.o.
Opis firmy: Agencja public relations Exacto została zbudowana na mocnych fundamentach. Wiedza jaką posiadamy, a także doświadczenie naszych ekspertów w zakresie komunikacji marketingowej sprawiają, iż jesteśmy gotowi sprostać wielu powierzonym zadaniom. Mobilność, kreatywność i profesjonalizm, które cechują nasz zespół, są elementami składowymi oferty, nieustannie dostosowywanej do potrzeb klientów. Współpracujemy z najlepszymi konsultantami w kraju oraz firmami, które nie boją się wyzwań.
Kod pocztowy: 35-234
Adres: ul. Siemieńskiego 20, lok. 38
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, ptrześlij swoje CV oraz krótką informację o sobie na adres alis@exacto.pl. W tytule prosimy o wpisanie hasła: PRAKTYKA EXACTO. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.