Młodszy Specjalista W Dziale Zamówień - OFERTA-13/10/2020/5715

Data ważności od: 13-10-2020
Data ważności do: 30-10-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Młodszy Specjalista W Dziale Zamówień
Branża: Transport, Spedycja, Logistyka
Zakres obowiązków:

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Oferujemy:

Cenne doświadczenie zawodowe,
Pracę w młodym, zgranym zespole,
Umowę o pracę

Kraj: Polska
Miejscowość: Krosno
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane doświadczenie: 1 (lata)
Nazwa firmy/Pracodawcy: Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Osoba kontaktowa: dział rekrutacji
Opis firmy: Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.
Kod pocztowy: 38-400
Adres: ul. Czajkowskiego 51
Telefon: 695150889
Adres email: kariera@merkurymarket.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: kariera@merkurymarket.pl