Inżynier Mechanik W Dziale Ofertowania - OFERTA-02/10/2020/5701

Data ważności od: 02-10-2020
Data ważności do: 02-11-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Inżynier Mechanik W Dziale Ofertowania
Branża: Administracja biurowa
Zakres obowiązków:

Jesteś inżynierem mechanikiem oraz chciałbyś rozwijać się w branży technicznej? Interesuje Cię branża Automotive i zależy Ci na pracy przy międzynarodowych projektach?

Dołącz do naszego Teamu Synerte !

Naszymi partnerami są m.in. VOLVO, Porsche️, Audi, Peugeot!!

Poszukujemy otwartej na nowe wyzwania, komunikatywnej oraz świetnie zorganizowanej osoby, która będzie wspierać Dział Ofertowania w pozyskiwaniu nowych projektów !

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Wsparcie Działu Ofert w pozyskiwaniu nowych klientów
  • Pomoc w przygotowywaniu ofert oraz opracowywaniu zapytań ofertowych
Oferujemy:
  • Zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Adekwatne wynagrodzenie w zależności od umiejętności
  • Pracę w stałych godzinach (od 08:00-16:00)
  • Możliwości uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • Udoskonalenia swoich umiejętności technicznych w obszarze Montażu urządzeń transportu technologicznego
  • Pracę w młodym Teamie
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Jeżeli jesteś osobą, która:
jest w trakcie studiów bądź jest absolwentem Wydziałów (Budowa Maszyn i Lotnictwa, Mechaniczno-Technologicznego lub inne)
Zna język angielski bądź niemiecki na poziomie komunikatywnym
Jest otwarta na dalszy rozwój w branży technicznej
Potrafi działać samodzielnie i wykazuje się własną inicjatywą
Dodatkowe umiejętnosci:

Znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego na poziomie komunikatywnym - mile widziane !

Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Synerte sp. z o.o.
Opis firmy: Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie to firma świadcząca usługi w zakresie instalacji przemysłowej i automatyki.
Kod pocztowy: 35-016
Adres: ul. Hoffmanowej 19
Telefon: 533600163
Adres email: biuro@synerte.eu
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Jeśli wymienione w ogłoszeniu umiejętności cechują właśnie Ciebie, prześlij swoje Cv przez formularz lub wyślij na adres e-mail: biuro@synerte.eu – a my skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.