Samodzielny/a Księgowy/a - OFERTA-01/10/2020/5699

Data ważności od: 01-10-2020
Data ważności do: 29-10-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Samodzielny/a Księgowy/a
Branża: Księgowość
Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z wymogami prawa polskiego oraz krajowymi standardami sprawozdawczości

  • Bieżący nadzór podatkowy i rachunkowy oraz kontrola obiegu dokumentów księgowych

  • Sporządzanie rejestrów VAT i VAT-UE i deklaracji podatkowych + JPK oraz elektroniczne wysyłanie ich do MF

  • Sporządzanie deklaracji do US, ZUS, GUS

  • Wprowadzanie faktur, księgowanie i sprawdzanie pod kątem VAT i CIT

  • Księgowanie i rozliczanie faktur walutowych - poprawność kursu walut i stawek VAT

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę w zespole łączącym doświadczenie z ambicją i energią we wciąż rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Kraj: Polska
Miejscowość: Krosno
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Wymagania:

Doświadczenia zawodowego na stanowisku Samodzielnego księgowego/Głównego Księgowego - warunek konieczny.

Wykształcenie kierunkowe

Znajomość zasad rozliczeń faktur walutowych

Bardzo dobra znajomości języka angielskiego

Znajomość bieżących przepisów wynikających z ustawy o rachunkowości oraz rozliczania CIT i VAT

Znajomość ujmowania kont w poszczególnych pozycjach w bilansie, RZiS oraz CIT

Umiejętność prowadzenia rozliczeń gotówkowych

Umiejętność rozliczania i przeksięgowywania rozrachunków
Wymagane doświadczenie: 3 (lata)
Nazwa firmy/Pracodawcy: Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Osoba kontaktowa: dział rekrutacji
Opis firmy: Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.
Kod pocztowy: 38-400
Adres: ul. Czajkowskiego 51
Telefon: 695150889
Adres email: kariera@merkurymarket.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: kariera@merkurymarket. pl pl