Pracownik Produkcji / Pakowacz - OFERTA-23/09/2020/5694

Data ważności od: 23-09-2020
Data ważności do: 31-10-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Pracownik Produkcji / Pakowacz
Branża: Produkcja
Zakres obowiązków:

• Zbieranie i sortowanie

• Przygotowanie towaru do wysyłki

• Pakowanie towarów

• Wsparcie w magazynie lub na produkcji

Oferujemy:

Chcecie pogodzić pracę fizyczną ze swoimi studiami i chcielibyscie przy tym trochę zarobić ?

Runtime GmbH poszukuje Studentów (m / f / d) do zaprzyjaźnionych firm w Niemczech, aby zapewnić  im Pracowników  w firmach   logistycznych, przy  pakowania i produkcji.

Miejsce i data rozpoczęcia pracy:

•Flensburg, od 28.09.2020, praca przy produkcji salami ( M )

•Ennigerloh. od 12.10.2020, praca przy pakowaniu kosmetyków ( M/K )

•Rieste, od 02.11.2020, praca pryz pakowaniu akcesoriów sportowych ( M/K )

Twoje zadania :

Wymagania :

• Rzetelność i punktualność

• Przyjazne nastawienie w pracy

•  Mile widziana znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego

Warunki pracy :

• Godziny pracy: różne modele zmian

• 40 godzin tygodniowo

• Okres pracy: 3 miesiące (70 dni roboczych)

• Stawka godzinowa: 10,15 € netto i niemiecka Umowa o pracę

Zapewniamy dobre i czyste zakwaterowanie blisko miejsca pracy na dogodnych warunkach! Sami organizujecie sobie przyjazd i wyjazd!

Czy wzbudziliśmy Wasze zainteresowanie? Czekamy na Wasze zgłoszenie.

Kraj: Niemcy
Miejscowość: Rieste
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: NIE
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: NIE
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności: • Rzetelność i punktualność
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Runtime GmbH
Osoba kontaktowa: Tomasz Urbaniak
Opis firmy: Niemiecka Agencja Pracy
Miejscowość: Bischofswerda
Kod pocztowy: 01877
Adres: Belmsdorfer Str.2.
Telefon: 662757607
Adres email: bischofswerda@runtime.de
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: email: bischofswerda@runtime.de Tel. 662757607