Asystent Ichtiologa - OFERTA-15/09/2020/5688

Data ważności od: 15-09-2020
Data ważności do: 15-10-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Asystent Ichtiologa
Branża: Inne
Zakres obowiązków:

Gospodarstwo Rolne RAWECO Sp. z. o.o. specjalizuje się w hodowli takich gatunków ryb jak: karp, amur, szczupak, lin, tołpyga oraz karaś. Oprócz hodowli stawowej podstawą produkcji jest również ekologiczne siano, susz z pokrzywy oraz zboża. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ichtiologa

miejsce pracy: Rudna Mała k. Rzeszowa

Wymagania:

- mile widziane wykształcenie kierunkowe (Ichtiolog - nie wymagane)

- mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dotacje Unijne,

- umiejętność prowadzenia bieżącej dokumentacji gospodarstwa oraz sporządzania umów z klientami

- mile widziana podstawowa wiedza z zakresu hodowli ryb

- realizacja zadań wynikających z bieżących potrzeb związanych z prowadzeniem hodowli ryb oraz uprawy płodów rolnych

- mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientami detalicznymi/ hurtowymi

- umiejętność pracy w zespole i zarządzania ludźmi

- umiejętność szybkiego uczenia się

- umiejętność pracy w zespole

- dobra organizacja pracy

- dokładność, samodzielność i kreatywność

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Oferujemy:

- oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w gronie ekspertów

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- udział w ciekawych projektach

- pracę pełna wyzwań w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rudna Mała
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane wykształcenie:
  • Wydział: Wydział Biologiczno-Rolniczy,
  • Kierunek: Rolnictwo,
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności:
Nazwa firmy/Pracodawcy: Gospodarstwo Rolne RAWECO Sp. z. o.o.
Opis firmy: Gospodarstwo Rolne RAWECO Sp. z. o.o. specjalizuje się w hodowli takich gatunków ryb jak: karp, amur, szczupak, lin, tołpyga oraz karaś. Oprócz hodowli stawowej podstawą produkcji jest również ekologiczne siano, susz z pokrzywy oraz zboża.
Kod pocztowy: 36-060
Adres: Rudna Mała 49a
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: CV prosimy wysyłać na adres izabela.hariasz@dremex.com.pl