Konsultant Is Z Językiem Niemieckim - OFERTA-14/09/2020/5687

Data ważności od: 14-09-2020
Data ważności do: 30-09-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Konsultant Is Z Językiem Niemieckim
Branża: IT
Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na stanowisku Konsultanta IS będzie zajmować się wsparciem użytkowników wewnętrznych z obszaru Niemiec w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z systemami informatycznymi.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz codzienny kontakt z klientem zagranicznym
  • Możliwość rozwoju w obszarze IT
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Pakiet benefitów
Kraj: Polska
Miejscowość: Sandomierz
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
Inne wymagane umiejętności: Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w obsłudze klienta
• Zainteresowanie obszarem IT
• Umiejętność realizacji zadań zgodnie z określonymi procedurami i standardami
• Otwartość na zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń
• Komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
• Dobrej organizacji własnej pracy
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Pilkington Polska Sp. z o.o.
Opis firmy: Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington Polska Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. W 2012 r. przy Pilkington Polska powstało Centrum Usług Wspólnych. Zlokalizowane jest w Sandomierzu, a swoim zasięgiem obejmuje już nie tylko kraje europejskie, ale również USA i Brazylię. Centrum Usług Wspólnych odpowiedzialne jest za obsługę klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego w obszarze księgowości i zakupów jak również regionalne wsparcie IS oraz globalne zarządzanie systemami informatycznymi oraz danymi podstawowymi. GBS tworzą następujące zespoły: - Zespół Zobowiązań (Accounts Payable), - Zespół Należności (Accounts Receivable), - Zespół Księgi Głównej (General Ledger /Cash & Bank), - Zespół ds. Procesu Zakupowego (Procurement Services) - Zespół Informatyki (IS). Liczba członków zespołu wynosi obecnie ponad 200 pracowników! Pilkington Polska to nie tylko produkcja i Centrum Usług Wspólnych. To również regionalne i globalne działy IT: regionalny dział IS, globalny serwis IT, europesjki serwis IT, zespół wspierający system SAP oraz globalny zespół Client & Server. Do głównych zadań działów IT należy m. in. monitorowanie i rozwiązywanie zarejestrowanych zgłoszeń i problemów zgłaszanych przez użytkowników z całego świata, wspieranie infrastruktury sieciowej i serwerowej, wprowadzanie usprawnień procesów IT, zapewnienie ciągłości funkcjonowania serwisów IT oraz udział w regionalnych, a także globalnych projektach.
Kraj: Polska
Województwo: Świętokrzyskie
Kod pocztowy: 27-600
Adres: Portowa 24
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 18 września 2020 r. poprzez link lub stronę https://www.pilkington.com/pl-pl/pl/kariera/oferty-pracy. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Link do strony rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1f25bce2fd19482f89c2d08b7caf63cc