Lektor Języka Angielskiego - OFERTA-10/09/2020/5681

Data ważności od: 10-09-2020
Data ważności do: 30-09-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Lektor Języka Angielskiego
Branża: Edukacja
Zakres obowiązków:

Jesteś kreatywny/a? Lubisz pracę z dziećmi? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie? Aplikuj! Szkoła z 16 letnim doświadczeniem szuka studenta na stanowisko lektora języka angielskiego

• Przygotowanie i prowadzenie zajęć z dziećmi i młodzieżą godziny wczesnopopołudniowe.
• Prowadzenie dziennika (dokumentacji szkoleniowej)
• Przeprowadzanie okresowych testów i ewaluacji uczestników zajęć
• Współpraca z metodykiem szkoły.

Wymagania:
• Status studenta filologii angielskiej
• Pasja i zaangażowanie
• Kreatywność
• Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

Oferujemy:
• Umowę zlecenie

• Atrakcyjne wynagrodzenie (40-50 zł brutto)

• Pracę w młodym dynamicznym zespole

• Stabilność zatrudnienia (godziny "zblokowane")

• Wsparcie /opiekę metodyka i szkolenia

• Ciekawe materiały szkoleniowe

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria A: NIE
  • Kategoria B: NIE
Inne wymagane umiejętności:
Informacje o pracodawcy
Nazwa firmy/Pracodawcy: Professional English School
Osoba kontaktowa: Lidia Chryń
Opis firmy: Szkoła Językowa z 16 letnim doświadczeniem! Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy również zajęcia ogólne i specjalistyczne dla międzynarodowych firm i korporacji, w tym wiodących firm z Doliny Lotniczej! Realizujemy szkolenia w ramach projektów finansowanych ze środków UE. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia i pracę w młodym, dynamicznym zespole!
Kod pocztowy: 35-068
Adres: Jabłońskiego 12
Telefon: 793171151
Adres email: job@professionalenglish.com.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: CV prosimy przesłać na adres job@professionalenglish.com.pl