Doradca Klienta - OFERTA-10/09/2020/5679

Data ważności od: 10-09-2020
Data ważności do: 18-10-2020
Dane oferty
Typ oferty: staż
Stanowisko: Doradca Klienta
Branża: Usługi
Zakres obowiązków:

1. Telefoniczne przedstawienie oferty usług firmy, w tym rodzajów odszkodowań dla poszkodowanych.

2. Analiza potrzeb potencjalnego klienta i rekomendacja klientowi optymalnych rozwiązań danego zdarzenia ubezpieczeniowego/wypadku, możliwości uzyskania odszkodowania w konkretnej sytuacji

3. Analizowanie rynku usług odszkodowań dla poszkodowanych (głównie w Internecie) i wyszukiwanie dostępnych alternatyw pozyskiwania klientów;

4. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

5. Organizowanie stanowiska pracy zgodnie zasadami i przepisami BHP,  ochrony ppoż. ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii.

6. Sporządzanie pism w imieniu spółki.

Oferujemy:

Celem działalności spółki Centrum Odszkodowań – Rekompensata Sp. z o. o. jest kompleksowa i profesjonalna pomoc poszkodowanym, w tym osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym, którym ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania bądź przyznane odszkodowanie lub zadośćuczynienie zostało zaniżone.

Poszukujemy stażysty na stanowisku Doradcy Klienta (6-miesięczny staż z opcją zatrudnienia w zależności od efektów i wyników wykonywanej pracy)

Oferujemy pracę w młodym zespole, który daje szasę rozwoju zawodowego i osobistego. Zapewniamy zdobycie nięzbędnego doświadczenia zawodowego jako doradca klienta na rynku usług.

Kraj: Polska
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności:
Nazwa firmy/Pracodawcy: CENTRUM ODSZKODOWAŃ - REKOMPENSATA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Opis firmy: Celem działalności spółki Centrum Odszkodowań – Rekompensata Sp. z o. o. jest kompleksowa i profesjonalna pomoc poszkodowanym, w tym osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym, którym ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania bądź przyznane odszkodowanie lub zadośćuczynienie zostało zaniżone.
Kod pocztowy: 35-006
Adres: ul. E. Orzeszkowej 7, 35-006 Rzeszów
Telefon: 724003455
Adres email: rekompensata@outlook.com
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: tel. 724003455 rekompensata@outlook.com