Pracownik Wsparcia Działu Rekrutacji Międzynarodowej - Rzeszów - OFERTA-09/09/2020/5676

Data ważności od: 09-09-2020
Data ważności do: 31-10-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa zlecenie
Stanowisko: Pracownik Wsparcia Działu Rekrutacji Międzynarodowej - Rzeszów
Branża: Inne
Zakres obowiązków:

Zrób karierę w OTTO Work Force!

Jeżeli opiszesz siebie jako osobę energiczną, charyzmatyczną oraz lubiącą kontakt z innymi spiszesz się na stanowisku, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Pracownik wsparcia działu rekrutacji międzynarodowej
Miejsce pracy: Rzeszów

Twoje zadania na stanowisku:

  •     Wsparcie w procesie rekrutacja pracowników tymczasowych,
  •     Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami,
  •     Rejestracja kandydatów w systemie rekrutacyjnym oraz administracyjnym,
  •     Przedstawianie dostępnych ofert pracy, dopasowanych do umiejętności językowych,
  •     Kontakt z biurami rekrutacyjnymi na terenie Polski.
Oferujemy:

Co zyskasz stając się członkiem naszego Zespołu?

  •     Umowę zlecenie,
  •     Elastyczne godziny pracy (w godz. 8-17),
  •     Opanujesz sztukę komunikacji z klientem,
  •     Poznasz narzędzia rekrutacyjne,
  •     Zdobędziesz doświadczenie w branży HR w międzynarodowej Agencji Pracy.
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Rzeszów
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane wykształcenie:
  • Rocznik: 1990/1991,
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności: Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

- Lubisz kontakt z ludźmi,
- Chętnie podejmujesz nowe wyzwania,
- Szukasz pracy, w której zdobędziesz cenne doświadczenie,
- Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym.
Nazwa firmy/Pracodawcy: OTTO Workforce Recruitment Sp. z o.o.
Opis firmy: Jesteśmy wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi.
Kraj: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miejscowość: Kobierzyce
Kod pocztowy: 55-040
Adres: Szwedzka 5
Adres email: kariera@ottoworkforce.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kariera@ottoworkforce.pl z dopiskiem: Wsparcie IR - Rzeszów Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. https://www.ottoworkforce.pl/wp-content/uploads/2018/05/ObowiazekOTTOWorkForceRecruitment.pdf OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. KRAZ 23365