Technik Rtg - OFERTA-08/09/2020/5674

Data ważności od: 08-09-2020
Data ważności do: 31-10-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Technik Rtg
Branża: Stowarzyszenie/Fundacja
Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowanie pacjentów do badania, wyjaśnienie celów oraz procedur
  • identyfikacja wszelkich przeciwwskazań do przeprowadzenia badania zgodnie ze wszystkimi jego procedurami
  • przeprowadzenie badań zgodnie ze wskazaniami i zaleceniami zawartymi w skierowaniu lekarskim
  • obsługa urządzeń wykorzystywanych do przeprowadzania badań mammograficznych oraz ich monitoring techniczny
  • wykonywanie pełnej dokumentacji z przeprowadzonego badania, przekazanie jej lekarzowi i jej archiwizacja
  • utrzymywanie stanowiska pracy w należytej czystości oraz dbanie o stan bezpieczeństwa
  • pełna dyspozycyjność
  • nadzorowanie skierowań na badania w pogłębionej diagnostyce
  • pomoc przy rejestracji pacjentek
Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na pełny etat,  umowę zlecenie lub kontrakt,
  • pracę w godzinach 8-16,
  • atrakcyjne wynagrodzenie(3300 zł brutto + premia uzależniona od ilości wykonanych badań),
  • przyuczenie do samodzielnego wykonywania badań mammograficznych,
  • wzajemną pomoc i wsparcie współpracowników,
  • współpracę z lekarzami w opiece nad pacjentem,
  • pracę w najnowocześniejszym, w pełni skomputeryzowanym i cyfrowym środowisku
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: MIELEC
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • umiejętność efektywnej komunikacji: TAK
  • umiejętność pracy w zespole: TAK
  • umiejętność efektywnego planowania i wykorzystywania czasu: TAK
  • umiejętność działania pod presją czasu: TAK
  • umiejętność szybkiego uczenia się: TAK
  • umiejętność prezentacji na forum publicznym: TAK
  • sumienne wykonywanie zadań: TAK
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności: Wymagania:
• Dyplom technika elektroradiologa, mile widziane doświadczenie w wykonywaniu badan nammograficznych i certyfikat potwierdzający umiejętności
• Znajomość obsługi komputera, znajomość MS Office (Excel, Word)
• Samodzielność, solidność i pracowitość
• Odpowiedzialność i zaangażowanie
• Komunikatywność, logiczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów
• Profesjonalne podejście do pracy z pacjentem,
• Umiejętność pracy w zespole.
Nazwa firmy/Pracodawcy: Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie
Opis firmy: Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie
Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Mielec
Kod pocztowy: 39-300
Adres: TAŃSKIEGO, 2
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: fundacja@sos-zycie.pl lub 17 5824060