Położna - OFERTA-08/09/2020/5673

Data ważności od: 08-09-2020
Data ważności do: 31-10-2020
Dane oferty
Typ oferty: umowa o pracę
Stanowisko: Położna
Branża: Stowarzyszenie/Fundacja
Zakres obowiązków:

Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie poszukuje osoby na stanowisko: Położna

|Zakres obowiązków: |

Pobieranie wymazu cytologicznego z szyjki macicy w ramach Programu Profilaktyki Raka Szyjki Macicy
Współorganizacja pracy Pracowni Patomorfologicznej
Obsługa sprzętu do barwienia preparatów cytologicznych
Współorganizacja pracy Specjalistycznej Poradni Ginekologicznej

Wymagane wykształcenie: co najmniej policealne, prawo do wykonywania zawodu położnej

|Wymagane:|
Prawo jazdy kat. B (czynne)^^^
Gotowość do obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej^^^
Umiejętność obsługi komputera (zwłaszcza Excel, Word) na poziomie dobrym^^^
Biegłe pisanie na klawiaturze^^^

Wysoka kultura osobista
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność nawiązywania kontaktu z pacjentami
Cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do pacjentów
Zdolność wielokrotnego, precyzyjnego wykonywania tych samych czynności w długich okresach pracy
Spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia
Komunikatywność, solidność, pracowitość, odpowiedzialność

|Certyfikat pobierania cytologii (mile widziany)|

Oferujemy:

|Pełen etat – umowa o pracę na czas określony (możliwe inne formy i zakresy zatrudnienia np. umowa zlecenie, ½ etatu), praca w Mielcu i w terenie (w godzinach 8:00 – 18:00) przy realizacji badań przesiewowych w celu wczesnego wykrywania raka szyjki macicy|

|Wynagrodzenie: 4000 brutto + dodatki motywacyjne (po ukończeniu specjalistycznego kursu dla położnych)|

|Sposób aplikowania i kontaktu:| osobiście lub bezpośrednio na adres e-mail fundacja@sos-zycie.pl
Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem, świadectwo ukończenia szkoły/ dyplom ukończenia uczelni, dokument potwierdzający prawo wykonywania zawodu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, list motywacyjny.

|Kontakt:|  17 582 40 60

Województwo: Podkarpackie
Miejscowość: Mielec
Wymagania odnośnie kandydata
Wymagane umiejętności:
  • Kategoria B: TAK
Inne wymagane umiejętności:
Nazwa firmy/Pracodawcy: Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie
Osoba kontaktowa: Katarzyna Żółty
Opis firmy: Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie
Kod pocztowy: 39-300
Adres: TAŃSKIEGO, 2
Telefon: 662225505
Adres email: fundacja.sos@interia.pl
Informacje o sposobie aplikacji
Sposób aplikacji: osobiście lub bezpośrednio na adres e-mail fundacja@sos-zycie.pl